We-Vibe

Vibrátor - We-Vibe Moxie

(0 recenzí)
3 599 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Diskrétní a smyslný vibrátor na klitoris, který bude dráždit vaše sladké místo kdykoliv a kdekoliv. Nikdo se nic nedozví, pokud sama nebudete chtít. We-Vibe Moxie je stimulátor klitorisu, který ukryjete ve spodním prádle.

Diskrétnost a komfortní provedení
Moxie je navržený tak, aby byl zcela diskrétní. Postarají se o to jeho tiché vibrace, dokonalý tvar a magnetická spona, která drží bezpečně Moxie na jednom místě v kalhotkách, i když se pohybujete. Pod oblečením není Moxie vidět a vy tak můžete vyrazit kamkoliv s naprostou jistotou. Moxie je dokonale tvarovaný a je vyrobený z hedvábně hladkého silikonu.

Funkce Moxie
We-Vibe Moxie nabízí 10 přednastavených vibračních programů nebo si s pomocí aplikace We-Vibe můžete vytvořit vlastní a hrát si sama nebo s partnerem.

Ovládání
Intenzitu a režim vibrací snadno nastavíte přímo na vibrátoru nebo s pomocí dálkového ovládání nebo s pomocí moderní aplikace We-Vibe kterou si zdarma stáhnete do svého i partnerova chytrého mobilního telefonu. Partner může ovládat Moxie odkudkoliv, ať už jste ve stejné místnosti nebo kdekoliv jinde ve světě.

Pokročilé zabezpečení
Spojení Bluethooth poskytuje pokročilé zabezpečení. To znamená, že se Moxie spáruje a důvěřuje pouze dvěma známým zařízením (telefonu nebo dálkovému ovládání).

Rozšířený režim spánku
Aby se zbytečně nevybíjela baterie, zařízení Moxie se přepne do režimu spánku po 30 minutách nečinnosti. Toto nastavení můžete upravit podle svých potřeb pomocí aplikace ve svém smartphonu. Moxie můžete přepnout do pohotovostního režimu až na 90 minut.

Dobíjecí
Vibrátor na klitoris Moxie je dobíjecí, je šetrný k životnímu prostředí. Doba nabíjení: až 120 minut. Doba provozu: až 120 min. Pro nabíjení je možné použít jakýkoliv síťový adaptér USB.

Je 100% vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon. Rozměry: 92x64,3x35,75 mm. Součástí balení je magnetický dobíjecí USB kabel, hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty, dobíjecí USB kabel a náhradní magnetická spona. Podívejte se na tipy jak dosáhnout několikanásobného orgasmu.

Parametry produktu

Barva modrá, černá
Délka 9.2 cm
Průměr max. 6.4 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký
Oblast dráždění klitoris
Značka We-Vibe

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost