Erotické pomůcky a zdraví

Některé erotické pomůcky přináší mimo našeho potěšení také obrovský zdravotní efekt. Jsou proto neocenitelné pro všechny, kteří lpí na zdravém životním stylu. Vychutnat si rozkoš a při tom udělat něco pro sebe je silně motivační. Erotické pomůcky pomáhají ke zlepšení života po operacích, problematických porodech nebo životních událostech. Vliv na zdraví má například vakuová pumpa, erekční kroužek, stimulátor prostaty, kondomy, lubrikanty, dezinfekce, venušiny kuličky a další.

Sex a zdraví

Sex má nejenom úžasný vliv na naši psychiku, tím že snižuje stres a zvyšuje sebevědomí, ale má i pozitivní vliv na fyzické zdraví. Snižuje riziko infarktu, zvyšuje imunitu, pomáhá hubnout, zlepšuje spánek a kvalitu pleti. To je ovšem jen zlomek toho dobrého, co pro sebe kvalitním sexem můžeme udělat. 

Zdravotní nezávadnost

Naše erotické pomůcky jsou vyrobeny z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Výrobky neobsahují ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci a distributory erotických pomůcek a zboží, a proto prodáváme vždy produkty té nejvyšší kvality se zárukou původu. 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost