Nákup na e-shopu

S výběrem zboží vám ochotně poradí naše kolegyně a kolegové v online poradně nebo na zákaznické lince. Zcela anonymně můžete využít odborné poradenství a získat informace nejen ohledně produktů a zboží, ale také z oblasti erotiky a sexuálního života.

Expedice zboží

Zakládáme si na důvěře našich zákazníků. Je naprosto samozřejmé, že zboží objednané skrze internetový obchod odbavujeme a posíláme v diskrétním balení.

Zboží balíme do kartónových krabic a jako odesílatele uvádíme City Realex, a.s. Takto zabalený balíček je 100 % diskrétní a není z něj zřejmé, o jaké zboží se jedná a z jakého e-shopu je objednané.

Nákup na prodejně

Nasloucháme přáním našich zákazníků a jsme schopni pomoci jim najít zboží a pomůcky přesně dle jejich potřeb, vysvětlit správné použití, funkcionalitu a také doporučit doplňkové produkty.

 

Naše kolegyně a kolegové, specialisté prodeje v kamenných prodejnách ochotně poradí a vysvětlí zákazníkům rozdíly mezi jednotlivými pomůckami, vše s ohledem na zákazníka. 

Diskrétní nákup

Nákup si odnesete v diskrétní neprůhledné dárkové nebo igelitové tašce. 

Kamerový systém na prodejnách

Ve všech prodejnách je zaveden kamerový systém. Záznam z každé kamery je ukládán. Záznam je možné zobrazit na prodejně, nebo stáhnout na centrálu firmy po dobu 7 dní. Poté je automaticky vymazán a nahrazen novým. 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost