Love is perfect
Kat. číslo 078549

Afrodiziakální kapky- Spanish Fly Drops 30ml

(5 recenzí)
795 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Španělské mušky - afrodiziakální kapky pro ženy a muže ke zvýšení sexuálního apetitu a prožitku při milování. Španělské mušky jsou speciální směsí L-argininu a extraktu z kořene Děhele čínského zvyšuje libido, zlepšuje prokrvení intimních partií a jejich citlivost. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky nejsou náhradou za vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Slabé zakalení výrobku je neškodné, výrobek obsahuje přírodní extrakty. Užijte cca 1 hodinu před pohlavním stykem a zapijte dostatečným množstvím tekutin. Doporučené denní dávkování: 2x denně 30 kapek (cca 4 ml). Výživové hodnoty ve 100 ml: Vitamín C (kyselina askorbová) 420 mg, L-Arginin 300 mg, extrakt z kořene děhele čínského (Angelica sinensis) 390 mg. Výživové hodnoty v dávce cca 4 ml: Vitamín C (kyselina askorbová) 16,8 mg (70% DDD*), L-Arginin 40 mg, extrakt z kořene děhele čínského (Angelica sinensis) 50 mg. Obsahuje 20% obj. alkoholu. *Doporučená denní dávka. L-arginin - pomáhá zvyšovat sexuální touhu a vzrušivost u žen i můžů a podporuje erekci. Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém, temném a chladném místě. Zamezte zasažení očí a otevřených ran, v případě zasažení vypláchněte proudem studené vody. Složení: Aqua, Alcohol (Ethanole), Ascorbic Acid, Angelica Sinensis Root Extract - extrakt z kořene děhele čínského (contents Glycerine, Acidifier: Citrid Acid, Preservative Agent: Benzyl Benzoate, Potassium Sorbate), L-Arginine, Polysorbate 20.

Parametry produktu

Forma kapky
Objem/Obsah 30 ml
Určeno pro ženy i muže
Značka Love is perfect

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Rosta 28.8.2023 | 09:12

prodlouzi tento produkt sexualni vydrz

Afrodiziakální kapky- Spanish Fly Drops 30ml
Odpověď
Alena, Erotic City
28.8.2023 | 14:31
Dobrý den,  tyto kapky zvyšují spíše chuť… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Ihor

    Doporučuji! Muž nebyl nijak ovlivněn (možná hypermetabolismem), ale účinek na dívku byl úžasný a pro dívku čisté potěšení! Účinek se dostavil za 2-3 hodiny) Děkuji ????

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost