Lady Dreams
Kat. číslo 081194

Vibrační vajíčko - Ingo

(0 recenzí)
1 499 Kč
-40 % 2 495 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání se sametovým povrchem a skvělými vibračními programy vás okouzlí už na první pohled. Je v hezké růžové barvě v kombinaci se stříbrnou. Vibrační vajíčko vám okoření sexuální hrátky v ložnici i dráždivé partnerské hry ve společnosti. Když bude mít dálkové ovládání partner, nebude o horké chvilky nouze. Vajíčko zprovozníte velice snadno. Na začátku se přesvědčte, že máte baterie správně vložené ve vajíčku i v ovladači. Vibrační vajíčko aktivujete stisknutím a podržením tlačítka přímo na vajíčku vedle šňůrky. Že je vajíčko aktivované poznáte krátkým zavibrováním a bliknutím. V tuto chvíli můžete vajíčko ovládat buď přímo tím samým tlačítkem na vajíčku postupným mačkáním měníte vibrační režimy nebo s pomocí dálkového ovládání. Prostředním tlačítkem na dálkovém ovládání přepínáte jednotlivé vibrační programy (postupným mačkáním). Intenzitu nastavujete tlačítky + a -. Vajíčko vypnete buď podržením prostředního tlačítka na ovladači nebo podržením tlačítka přímo na vajíčku (tímto tlačítkem vajíčko úplně zneaktivníte a musíte znovu aktivovat jako na začátku). Celkem má vibrační vajíčko 10 vibračních režimů a 5 stupňů intenzity. Materiál: ABS s PU. Délka: 7 cm. Průměr: 3-3,2 cm. Baterie: 2xLR3 (nejsou součást balení), 1xCR2032 (není součástí balení). Voděodolnost: vibrační vajíčko: ano (vhodné pod tekoucí vodu, do sprchy), ovládání: ne. Barva: růžová/stříbrná.

Parametry produktu

Barva růžová
Délka 24 cm
Průměr min. 4 cm
Materiál ABS 
Vibrace ano-desetistupňová
Voděvzdornost vodotěsné
Ovládání bezdrátové
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost