Historie a současnost společnosti

historie-centrala-700x400.jpg

Založení naší firmy se datuje k roku 1991, kdy jsme se zabývali hlavně velkoobchodní činností a diskrétní zásilkovou službou erotického zboží. 

První prodejna

První prodejnu jsme otevřeli v roce 1999 a od té doby naše síť kamenných obchodů Erotic City nezadržitelně roste. Stali jsme se dominantním prodejcem v České a Slovenské republice v oblasti erotiky a v současné době máme v obou těchto zemích téměř 100 prodejen.

E-shop Erotic City

Dalším mezníkem v naší činnosti bylo spuštění elektronického obchodu www.eroticcity.cz v roce 2009, který se záhy stal důležitým místem na internetu, kde zákazníci nakupovali zboží s erotickou tématikou.

Specialisté na všech pracovních pozicích

V současné době zaměstnáváme více než 250 kolegů a kolegyň, profesionálů na různých pozicích od specialistů prodeje, přes obchod, marketing až po technické odborníky a kolegy z logistiky. 

Naším cílem je umožnit zákazníkům koupi, ať již z pohodlí domova nebo v některé z našich moderních prodejen, vysoce kvalitní erotické pomůcky a zboží. 

Široký sortiment

V našem maloobchodním i velkoobchodním sortimentu se nachází více než 35 000 položek sortimentu erotického zboží: vibrátory, dilda, venušiny kuličky, vibrační vajíčka, masážní strojky, nafukovací panny, vagíny, vakuové pumpy, lubrikační gely, kosmetika, kondomy, afrodiziaka, erotické prádlo včetně kůže, latexu, lakovaného oblečení, BDSM pomůcky, žertovné předměty, knihy, časopisy, katalogy, originální dvd a mnoho dalšího.

Jak šel čas

1991 – založení společnosti

1999 – zahájení maloobchodní činnosti pod značkou Erotic City 

2003 – převedení všech prodejen pod mateřskou firmu

2008 – otevření 14 prodejen na Slovensku

2009 – spuštěn e-shop www.eroticcity.cz

2017 – téměř 100 prodejen v ČR a SR, 1000 m2+ sklady, 250+ zaměstnanců 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost