Platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

1. Online bankovnictví

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

2. Kartou online

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

3. Odložená platba - Twisto

Odložená platba umožňuje zákazníkům e-shopu odložit úhradu nákupu o několik dnů až měsíc. Twisto za vás zaplatí okamžitě a peníze mu poukážete ve standardní době. Odložená platba přináší moderní alternativu pro dobírku. Pomáhá nakoupit i zákazníkům, kteří třeba zrovna čekají na výplatu a objednávku by jinak odložili na později. Nabízíme pro vás odloženou platbu ve spolupráci s Twisto.

Na platební bráně zvolte položku "Odložená platba" a postupujte dle instrukcí. Pro tuto platbu je třeba mít založený aktivní účet na Twisto.cz

4. Odložená platba - Tři splátky - Twisto

Platba na tři splátky umožňuje zákazníkům e-shopu rozložit platbu za nákup na tři měsíční splátky. Zákazník si díky této platební metodě může rozložit náklady na nákup zboží, na které by při jiných platebních metodách musel spořit a koupi by odložil. Nabízíme pro vás odloženou platbu ve spolupráci s Twisto.  

Na platební bráně zvolte položku "Platba na třetiny bez navýšení" a postupujte dle instrukcí. Pro tuto platbu je třeba mít založený aktivní účet na Twisto.cz

5. Na dobírku

Zboží zaplatíte přepravci při dodání na vámi určené adrese, nebo při vyzvednutí na jeho výdejním místě. 

Pozn. Vzhledem k aktuální situaci a vládním opatřením, preferujte platbu kartou při předání, nebo rovnou plaťte online. Děkujeme za pochopení.

6. Hotově/kartou na prodejně

Na prodejnách Erotic City můžete platit hotově v českých korunách, eurech nebo dolarech a akceptujeme karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

7. Platba dárkovým poukazem

Ve všech prodejnách Erotic City akceptujeme dárkové poukazy Erotic City. Poukazy by měly být využity v plné výši, nevracíme na ně peníze. V některých obchodních centrech akceptujeme dárkové poukazy toho konkrétního obchodního centra. Informujte se přímo na místě.

Doprava

1. Druhy dopravy

Česká pošta

Poštovné 120 Kč + dobírka 40 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

GLS

Dopravné 90 Kč + dobírka 40 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč

 

V případě překročení kapacity u přepravce GLS budou zásilky odeslány přes společnost WeDo za stejných podmínek.

Poštovné do zahraničí

Pro objednávky na Slovensko, prosím používejte náš slovenský web www.eroticcity.sk. Dopravu do jiných států evropské unie řešíme individuálně, prosíme kontaktujte naši zákaznickou podporu

2. Doprava zdarma

Osobní vyzvednutí

Pokud zvolíte při nákupu na e-shopu místo zásilky Rezervaci na prodejně, neplatíte dopravu ani v případě, že zboží budeme na prodejnu doručovat.Velkou výhodou je časová nezávislost na dopravci. Vždy prosím vyčkejte na zprávu, že je zboží na prodejně k vyzvednutí.Na prodejně pro vás bude zboží připraveno po dobu sedmi kalendářních dnů. Tuto lhůtu je možné po domluvě prodloužit. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.

Nákup nad 1 500Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč na e-shopu s doručením na vaši adresu vám zboží odešleme bez poplatku za dopravu. 

 

3. Expedice zboží

Termín expedice závisí na času odeslání objednávky a na dostupnosti zboží. V případě, že je zboží skladem a objednávka je vytvořena do 13:00 hod v pracovní dny, je zboží expedováno ihned. Běžná doručovací doba přepravců je v rozmezí 1 - 3 dní. Sledujte dostupnost zboží na e-shopu přímo na skladové kartě produktu. Pokud vám zásilka nebyla doručena nebo se vyskytly potíže při jejím doručování, obraťte se prosím co nejdřívena náš zákaznický servis na lince +420 737 221 221

Tax Free

Při vývozu zboží mimo Evropskou unii máte nárok na vrácení DPH, a to již na letišti nebo na libovolné pobočce společnosti Global Blue. Nyní se již nemusíte vracet zpět za prodejcem.
Co pro to musíte udělat?
1. Nakoupit nad 2 000 Kč včetně DPH.
2. Do 3 měsíců zboží vyvézt.
3. Předložit pas celníkům EU a nechat si potvrdit formulář Tax Free společnosti Global Blue.
4. Do 5 měsíců od nákupu vyhledat pobočku společnosti Global Blue (www.global-blue.com).
5. Předložit nakoupené zboží, potvrzený Tax Free formulář a nákupní doklad.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost