Romp
Kat. číslo 094793

Duální stimulátor - Reverb

(1 recenze)
1 499 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

ROMP Reverb je duální vibrátor s technologií Pleasure Air. Vnitřní rameno vibrátoru bude stimulovat bod G a vnější stimulační hlavice klitoris. Reverb je erotická hračka, která poskytuje dva typy stimulace, vnitřní i vnější, pro silné, smíšené orgasmy. Dvojitá stimulace je pro některé ženy zásadní pro dosažení orgasmu.

Tvar & Funkce
Erotická pomůcka má tvar V. Zaváděcí část je mírně vroubkovaná pro větší stimulaci. Tlačítka jsou umístěna tak, aby se ROMP Reverb pohodlně ovládal. Nabízí 10 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu, u vibrátoru 3 stupně intenzity vibrací a 7 vibračních programů. ROMP Reverb je dobíjecí a voděodolný, vybavený cestovním zámkem.

Ovládání & Napájení
ROMP Reverb má dvě ovládací tlačítka. Každá funkce se zapíná a ovládá jedním tlačítkem. Tlačítko s kolečkem ovládá stimulátor klitorisu. Chcete-li jej zapnout, podržte tlačítko npo dobu 2 sekund, až se funkce zapne. Dalšími krátkými stisky zvyšujete intenzitu. pro vypnutí podržte tlačítko na 2 s. Vibrace ovládáte tlačítkem s vlnovkou a postupujete stejně. Při použití naneste lubrikační gel na stimulační hlavici i vibrátor nebo na intimní partie. Stimulátor ROMP Reverb je vybavený cestovním zámkem, který šetří baterii a nepříjemné situace, kdy pomůcka začne bzučet například v zavazadle. Pomůcka je dobíjecí.

Materiál & Voděodolnost
Povrch pomůcky je silikonový, žlutý ovál kolem ovládacích tlačítek je z ABS plastu. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Použité materiály neobsahují ftaláty, ani latex, takže jsou zdravotně nezávadné pro lidskou pokožku. Pomůcka je vodotěsná (IPX7), můžete ji bez obav ponořit do vody. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci určenou na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: Pleasure Air 10 stupňů intenzity, vibrace 3 stupně intenzity + 7 vibračních programů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Rozměr: 14x11,6 cm. Zaváděcí délka: 10,5 cm. Průměr vibrátor: 3,5. Baterie: Li-on dobíjecí (dobíjecí USB kabel součástí balení). Doba nabíjení: 150 minut. Doba provozu: 90 minut. Barva: fialová/žlutá. Hmotnost bez obalu: 177 g. Hmotnost s obalem: 245 g. Velikost obalu: 13,5x16,5x6 cm.

Parametry produktu

Barva fialová
Délka 14 cm
Průměr min. 3.5 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-třináctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Romp

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Miroslav 10.12.2023 | 12:53

Hezký den přeji.Chci se zeptat dá se výrobek ovládat přes mobilní aplikací?

Duální stimulátor - Reverb
Odpověď
Alena, Erotic City
11.12.2023 | 14:19
Dobrý den,  tento duální stimulátor se… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Tonda

    Hodnocení manželky: mňam????

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost