We-Vibe

Vibrátor - We-Vibe Chorus

(2 recenze)
4 999 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Sdílejte potěšení!
Objevte nový způsob, jak si společně hrát! We-Vibe Chorus je úžasný dobíjecí vibrátor pro páry. Je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům při milování. Žena si vychutná silnou stimulaci na klitorisu a bodu G současně, muž bude cítit vzrušující vibrace na penisu. Atmosféra společného vzrušení a vnímání vibrací je neuvěřitelně krásná a maximálně pár spojuje.

Duální stimulace
We-Vibe Chorus je důmyslná erotická pomůcka, má jedinečný tvar U, takže může stimulovat klitoris i bod G současně a díky silným vibracím zesiluje prožitek při milování. Můžete ho použít při partnerských milostných hrátkách nebo jej může žena použít sama pro vlastní potěšení.

Dálkové ovládání
We-Vibe Chorus má inovativní dálkové ovládání, kterým lze měnit vibrační programy i intenzitu vibrací. Můžete použít klasicky tlačítka, ale novinka je v tom, že pouhým stisknutím těla dálkového ovládání zvýšíte intenzitu, a to v závislosti na síle stisku. S povolováním se zase intenzita sníží. Pro aktivaci je třeba zmáčknout na dálkovém ovladači tlačítko s vlnovkou. Výhoda je v tom, že se při blížícím orgasmu už nemusíte soustředit na tlačítka ovládání, stačí ovládání v zápalu vášně stisknout v dlani. I partner může Váš We-Vibe Chorus ovládat pomocí dálkového ovladače a kochat se pohledem na vaše vzrušené tělo. Dálkové ovládání funguje do vzdálenosti 3 m.

Čím je Chorus výjimečný?
Chorus je další level sexu. Seznamte se s naprosto dokonalým a úžasným vibrátorem pro páry. We-Vibe Chorus je nejintuitivnější vibrátor pro páry všech dob. Je nastavitelný v ohybu, takže můžete vibrace přesněji zacílit. Je pohodlný pro oba partnery a je velmi diskrétní a tichý. Ovládat jej můžete tlačítkem přímo na výrobku, s pomocí inovativního dálkového ovládání nebo s pomocí mobilního telefonu. Moderní mobilní aplikace We-Vibe umožňuje partnerovi ovládat pomůcku a hrát si s partnerkou na jakoukoliv vzdálenost. Vášeň nezná hranice.

Chorus je první We-Vibe s technologií AnkorLink, která vytváří nejstabilnější spojení mezi vaším Chorusem a aplikací We-Vibe (takže signál neklesá). Dálkové ovládání je kotvou mezi vaším Chorusem a We-Vibe aplikaci, udržujte jej v blízkosti pro nejlepší spojení.

Mobilní aplikace We-Vibe
Aplikace, která spojuje páry. Získejte bezplatnou aplikaci We-Vibe a hrajte si společně s produkty We-Vibe, i když jste daleko od sebe. A navíc odemkněte další funkce produktu a objevte nejrůznější nové způsoby milostného hraní.

Vzrušujte svoji partnerku odkudkoliv na světě. Připojte se přímo ze stejné místnosti nebo z jiného kontinentu. Zvyšte bezpečně svoje vzrušení hlasem, chatem nebo videem. Vše je dovoleno.

Nakreslete si svoje vlastní vibrace. Upravte trvání a intenzitu a poté je uložte, abyste si je mohli užívat znovu a znovu. Vytvořte si vlastní seznam oblíbených vibračních programů.

Užijte si vibrace v rytmu své oblíbené hudby. Použijte svůj seznam skladeb přímo z telefonu a nastavte si náladu, kterou chcete, nebo čerpejte zvuky ze svého okolí. Díky aplikaci We-Vibe můžete zachytit každý zvuk kolem vás.

Jak se připojit? Stáhněte si bezplatnou aplikaci We-Vibe z App Store nebo Google Play. Spárujte zařízení We-Vibe a chytrým telefonem. Pošlete svému milenci pozvání k připojení. Připojte se ke své milence v aplikaci. Drážděte a sdílejte vzrušení kdekoli na světě.

Už nikdy se nenechte limitovat vzdáleností od vašich milostných her. S aplikací We-Vibe můžete být v kontaktu s partnerem/partnerkou.

Funkce: 10 základních vibračních programů a 10 stupňů intenzity a díky mobilní aplikaci vlastní vibrační programy a vibrace do rytmu hudby. We-Vibe Chorus je 100 % vodotěsný (IPX7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon. Rozměry: 78x33x43,5 mm. Součástí balení je dobíjecí základna a USB kabel (síťový adaptér není součástí balení). Doba nabíjení: 90 min. Doba provozu:

Parametry produktu

Barva modrá, růžová, fialová, oranžová
Délka 7.8 cm
Průměr min. 3.3 cm
Průměr max. 4.3 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Napájení/baterie Dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký
Oblast dráždění klitoris a bod g
Značka We-Vibe
Ke stažení WeVibe_Chorus_navod.pdf

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • JK

    Skvělá hračka do postele i na večer k televizi.

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost