Lady Dreams
Kat. číslo 093550

Sada kuliček - Liliana

(0 recenzí)
3 995 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Tato sada kuliček je kombinací mechanických a vibračních kuliček. Sada je vhodná pro ženy, které chtějí posílit pánevní dno a chtějí si užít i vzrušení a zábavu. S touto sadou kuliček si můžete zlepšit svůj sexuální život a zažijete nové vzrušující zážitky. Posílení pánevního dna je dobrá prevence nebo pomoc s léčbou inkontinence. Zejména po porodu je toto svalstvo ochablé a je potřeba jej vrátit do kondice. Venušiny kuličky pomohou ke zvýšení sebevědomí uživatelky. Posílené svalstvo ocení i partner.

Tvar & Funkce
Sada kuliček obsahuje: mechanickou jednokuličku s hmotností 65 g, mechanickou dvoukuličku s hmotností 95 g a vibrační kuličky na dálkové ovládání s hmotností 48 g. Všechny kuličky můžete použít na posílení pánevního dna. Mechanické kuličky mají uvnitř ještě jednu kuličku, která při pohybu rezonuje a automaticky zapojuje svaly pánevního dna, ty se tak zcela spontánně posilují. Vibrační kuličky můžete zapnout nebo ne. Kuličky svaly pánevního dna částečně aktivují pouhou hmotností. Pokud kuličky zapnete budou pánevní dno navíc stimulovat vibrace. Můžete posilovat a zároveň si užít vzrušující vibrační programy, kterých je celkem 10. Obvykle se začíná u posilování pánevního dna nejlehčí kuličkou. S kuličkami můžete cvičit i Kegelovy cviky. Vibrační kuličky můžete použít i k erotickým hrátkám v ložnici nebo ve společnosti. Dálkové ovládání můžete svěřit partnerovi a užít si společně třeba pěkně žhavý oběd v restauraci.

Ovládání & napájení
Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití zařízení. Použijte dobíjecí USB kabel dodaný v balení. Doba plného nabití je až 120 minut, ale záleží na stavu nabití baterie. Doba provozu je 70 - 90 minut v závislosti na zvoleném vibračním režimu a stavu baterie. Baterie je bezpaměťová, tzn. že se nemusí úplně vybít před samotným nabíjením. Pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko na kuličkách, LED dioda se rozsvítí, kuličky krátce zavibrují. Krátkými stisky si užívejte 10 vibračních programů. Pro vypnutí tlačítko stiskněte a dlouze podržte. Při ovládání dálkovým ovladačem: Pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko na kuličkách, LED dioda se rozsvítí, kuličky krátce zavibrují. Potom krátkými stisky tlačítka s vlnovkou přepínáte vibrační programy. Druhým tlačítkem se symbolem stopnutí vypnete vibrace, ale kuličky zůstávají v pohotovostním režimu. Pro úplné vypnutí tlačítko na kuličkách stiskněte a dlouze podržte. Dálkové ovládání má vyměnitelnou baterii.

Materiál & Voděodolnost
Venušiny kuličky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Kuličky jsou celé potažené silikonem. Dálkové ovládání je z ABS s povrchovou úpravou a ze silikonu. Vibrační kuličky jsou vodotěsné IPX7, můžete je opláchnout pod vodou nebo ponořit do vody. Dálkové ovládání voděodolné není. Pro snadné zavedení kuliček do pochvy použijte lubrikační gel. Po použití kuličky důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 10 vibračních programů + mechanická stimulace. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano (IPX7). Voděodolnost dálkové ovládání: ne. Vibrační kuličky: celková délka: 17 cm. Délka kuliček: 8 cm. Průměr: 3 - 3,6 cm. Hmotnost: 48 g. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Baterie dálkové ovládání: 1x CR2032 (je součástí balení). Dosah dálkového ovládání: 10 m. Mechanické dvoukuličky: celková délka: 14,5 cm. Délka kuliček: 8 cm. Průměr: 2,8 - 3,4 cm. Hmotnost: 95 g. Mechanická jednokulička: celková délka: 16,5 cm. Délka kuličky: 4,7 cm. Průměr: 3,4 cm. Hmotnost: 65 g. Barva: fialová. Hmotnost s obalem: 455 g. Rozměry obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametry produktu

Barva fialová
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Počet kuliček 5 ks
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost