Womanizer

Stimulační sprchová hlavice - Womanizer Wave

(2 recenze)
3 299 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Womanizer Wave je vůbec první kombinovaná sprchová hlavice a vodní masážní stimulátor klitorisu. Womanizer Wave je elegantní, stylový a diskrétní způsob, jak vnést potěšení do vaší rutiny během hygieny ve sprše nebo ve vaně. Stimulace vodou vám umožní prozkoumat své tělo zcela jedinečným způsobem. Různá nastavení vás dovedou na cestu k úžasným vrcholům bez nadměrné stimulace.


Tvar & Funkce
Womanizer Wave je špičková sprchová hlavice a vodní tlakový masážní přístroj na klitoris, jediný produkt svého druhu. Sprchová hlavice má ergonomický tvar a pohodlně se drží. Trysky PleasureJet a PleasureWhirl stimulují klitoris, zatímco tryska PowderRain poskytuje luxusní sprchu. Technologie EcoSmart, kterou disponuje Wave, spotřebuje o 60 % méně vody než běžné sprchové hlavice při zachování optimálního výkonu.


Ovládání
Ovládání zvládnete snadno jednou rukou. Zmáčknutím jediného tlačítka si vychutnáte 3 různé pocity s různými vodními tryskami a intenzitou tlaku pouhým posunutím druhého tlačítka. Posuvné ovládání umožňuje hladkou a plynulou změnu intenzity. Všechna nastavení jsou pečlivě vypilována a vy si můžete užít skvělou zábavu u masturbace i báječnou očistu těla.


Instalace
Wave má univerzální uchycení navržené pro připevnění k jakékoli standardní přípojce ruční sprchy. Nainstalujte Womanizer Wave snadno připevněním k vaší stávající sprchové hadici. Přepínejte mezi nastavením PowderRain pro luxusní sprchu až po smyslnou masáž s PleasureWhirl a silnou pulzací s PleasureJet. Ergonomicky tvarovanou sprchovou hlavici můžete používat a ovládat jednou rukou naprosto bez námahy. Použijte posuvník intenzity na sprchové hlavici pro plynulé nastavení a přidání variace k tlaku vody. Užijte si vzrušující nové pocity s využitím přirozené síly vody na vašem těle.


Parametry
Balení obsahuje: Sprchovou hlavici Womanizer Wave, těsnění se sítkem. Materiál: ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Rozměry: 88 x 73 x 270 mm. Hmotnost bez obalu: 191 g. Hmotnost s obalem: 507 g. Barva: stříbrná. Záruka 5 let.


76 % uživatelek zažije orgasmus s Womanizer Wave
88 % uživatelek říká, že Wave je více vzrušující
86 % uživatelek říká, že Wave je vhodnější pro masturbaci
73 % uživatelek říká, že s Wave je snadnější dosáhnout orgasmu
*ve srovnání s tradiční sprchovou hlavicí

Parametry produktu

Barva černá, stříbrná, bílá
Délka 8.8 cm
Materiál ABS 
Oblast dráždění klitoris
Značka Womanizer
Ke stažení NAVOD_womanizer_WAVE.pdf

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Danila

    Hned, jak jsem tento produkt spatřila, jsem věděla, že bude můj! Kombinace erotické pomůcky a zároveň sprchové hlavice je boží nápad a nechápu, že se na trhu neobjevil už dřív *.*

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost