Womanizer
Kat. číslo 090629

Womanizer - Silver Delights Limited Edition

(1 recenze)
4 999 Kč
Není skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Jeden cíl a dva druhy stimulace
Nejvýkonnější minivibrátor We-Vibe Tango a originální Womanizer Premium jsou teď nakombinovány v jednom exkluzivním setu. Tato limitovaná edice vznikla na oslavu spojení dvou značek, které vytváří dokonalé erotické hračky.

Luxusní set obsahuje
Womanizer PREMIUM stimulátor klitorisu, We-Vibe vibrátor Tango, stručný návod k obsluze, ilustrovaný vícejazyčný návod k použití, 2x USB dobíjecí kabel, vzorek lubrikantu.

Diskrétní a velmi silný!
We-Vibe Tango je jedním z nejatraktivnější vibrátorů s enormní vytrvalostí a extrémní sílou. Je určen pro vnější i vnitřní stimulaci. Zúžená špička přináší intenzivní vibrace s dokonalou přesností. Má úžasných 8 vibračních programů, které uspokojí i ty nejnáročnější milovnice erotických pomůcek. Vibrace jsou tiché a diskrétní, ovládají se jedním tlačítkem. Doba provozu jsou až 2 hodiny na jedno nabití. We-Vibe Tango se nabíjí pomocí USB kabelu (součástí balení). Je 100% vodotěsný (IPX7) a vy si jej můžete vychutnat nejen ve sprše, ale i ve vaně nebo v bazénu. Materiál: PC ABS termoplast. Délka: 9 cm, průměr: 2 cm. Barva: černá.

Za minutu na vrcholu!
Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec.

Womanizer Premium
Womanizer Premium je úžasná kombinace nových technologií a vysoce kvalitního designu. Přináší silné i několikanásobné orgasmy, přesně jak je jeho zvykem. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek + a -. Celkem máte k dispozici 12 stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou. Womanizer Premium ale nabízí něco zcela nového a od předešlých typů se liší těmito zásadními funkcemi: Smart Silence (chytré ticho) a Autopilot.

Womanizer Premium je 100 % vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon, ABS. Rozměry: 155x50x35 mm. Hmotnost: 135 g. Součástí balení je magnetický USB kabel. Doba nabíjení: 120 min. Doba provozu: 240 min. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. Podívejte se na tipy Jak dosáhnout několikanásobného orgasmu.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 15.5 cm
Materiál ABS 
Vibrace pulzující tlakové vlny
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění klitoris
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Petr

    Ten kdo zakoupí neprohloupí. Womanizer Premium Splnil Více než naše očekávání. Vibrátor We-Vibe Tango je opravdu hodně výkonný, silný a tichý s perfektním rozměrem, tak aby byl vždy po ruce kdykoliv si ho… Přečíst více

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost