Womanizer

Womanizer Masážní Strojek - Duo

(5 recenzí)
5 799 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Za minutu na vrcholu!
Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy.

Čím je Womanizer tak zvláštní?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Přečtěte si recenze zákaznic a podívejte se na oblíbené milostné polohy s Womanizerem.

Womanizer Duo
Stimulace klitorisu je úžasná a velmi příjemná, žena ale může mít pocit, že jí chybí vaginální stimulace. Kombinace vnější a vnitřní stimulace je pro některé ženy dokonce zásadní pro dosažení orgasmu. Proto byl vyvinut duální Womanizer Duo. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami má Duo také perfektně tvarovaný vibrátor. Můžete si užít 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru. Vibrace dokonce nabízejí 10 vibračních programů. Tyto funkce se dají samostatně nastavit, určitě najdete tu nejlepší kombinaci, při které budete dosahovat těch nejbouřlivějších orgasmů. Pokud je Womanizer Duo v činnosti a vy během 10 minut nestisknete žádné tlačítko, přístroj se automaticky vypne. Tato funkce šetří baterii a chrání přístroj proti náhodnému zapnutí. Pokud je baterie příliš slabá, zařízení se automaticky vypne po pěti minutách nepoužívání.

Smart Silence
Smart Silence zajišťuje, že Womanizer Duo začíná fungovat teprve tehdy, když se stimulační hlavice na klitoris téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. Je to skvělé opatření pro chvíle, kdy vy si užíváte svoji chvilku relaxu s Womanizerem a někdo vám vtrhne do pokoje. Stačí, když Duo vzdálíte trochu od těla a ten se v okamžiku vypne a nejde slyšet, co pod peřinou právě děláte. Funkci Smart Silence je možné deaktivovat stisknutím tlačítek C+ a C- současně po dobu dvou vteřin.

Womanizer Duo je 100% vodotěsný (IPX 7) a vy s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Materiál: silikon, ABS. Rozměry Womanizeru: 88x203x58 mm. Hmotnost: 890 g. Součástí balení je magnetický USB nabíjecí kabel. Doba nabíjení je 120 min. Doba provozu je 120 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu.Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 5 let záruka! Platí pro Womanizery zakoupené od 14.01.2021.

Parametry produktu

Barva černá, fialová, modrá, růžová
Délka 20 cm
Materiál ABS 
Vibrace pulzující tlakové vlny
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost vodotěsné
Oblast dráždění klitoris
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Zdeňka 8.5.2022 | 22:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné dokoupit nabíjecí kabel. Děkuji

Womanizer Masážní Strojek  - Duo
Odpověď
Alena, Erotic City
9.5.2022 | 08:08
Dobrý den,  magnetický dobíjecí USB kabel… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

  • JAPR

    Úžasná pomůcka. Už nějaký čas jsem používala klasický womanizer, ale tato pomůcka vše posunula na vyšší úroveň. Inteligentní souběžné dráždění uvnitř i venku stojí opravdu za vydané peníze:-) Přečíst více

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost