Womanizer

Womanizer - Liberty 2

(1 recenze)
2 999 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Za minutu na vrcholu!
Nový Womanizer Liberty 2 přináší ještě více vzrušení než předchozí model. Nově se můžete těšit na 8 stupňů intenzity a stimulátor klitorisu s lepším výkonem. Liberty 2 je vybavený cestovním zámkem, který chrání výrobek před nechtěným zapnutím. Tím si zajistíte větší diskrétnost při cestování a zabráníte tak nechtěnému vybití.

Čím je Womanizer tak zvláštní?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb.

Womanizer Liberty 2
Nádherný tip Womanizeru, který vás zaujme především svým vzhledem. Je velmi diskrétní a je vybavený magnetickým krytem, takže je ideální i na cesty. Přináší silné i několikanásobné orgasmy, přesně jak je jeho zvykem. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek + a -. Celkem máte k dispozici 8 stupňů intenzity. Liberty 2 je vybavený cestovním zámkem. Tento typ nemá pohotovostní režim, takže se při nečinnosti sám nevypne. To je výhoda pro ženy, které potřebují delší stimulaci na jednom určitém stupni intenzity a vypnutí pro ně může být nežádoucí.

Liberty 2 je 100% vodotěsný (IPX 7) a vy s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Materiál: ABS, silikon. Rozměry Womanizeru: 105x50x40 mm. Hmotnost: 90 g. Rozměry balení: 125x106x60 mm. Hmotnost s obalem: 288 g. Součástí balení je magnetický USB kabel. Dobíjecí Li-ion baterie (3,7V, 160mAh). Doba nabíjení je 60 min. Doba provozu je úžasných 120 min. Barva: fialová. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 5 let záruka! Platí pro Womanizery zakoupené od 14.01.2021.

Parametry produktu

Barva fialová, modrá, růžová, zelená
Délka 12,5 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-osmistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění klitoriální
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Oliver

    Myslím ze dobry. Tyhle hračky vždycky potěší.

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost