Lady Dreams
Kat. číslo 093548

Vibrační kuličky - Peregrin

(1 recenze)
2 995 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Naprosto úžasné vibrační kuličky pro potěšení i zdraví. Překvapí vás svými výjimečnými vibračními programy i svým krásným provedením. Můžete je použít na posilování svalů pánevního dna, pro milostné hrátky v ložnici i pro vzrušující erotické hry ve společnosti. S vibračními kuličkami můžete provozovat běžné denní činnosti, sportovat, chodit s nimi do společnosti, záleží na tom, v jaké kondici máte pánevní dno.

Tvar & Funkce
Vibrační kuličky jsou baculaté, obě kuličky jsou přibližně stejně velké. Mají praktickou šňůrku na vytahování. Je na konci širší, aby se mohla lépe uchopit. Kuličky jsou vibrační a nabízí 10 vibračních programů a 3 stupně intenzity. Vibrace jsou zajímavé tím, že při některých programech vibrují obě kuličky, někdy jedna nebo střídavě obě. Jde opravdu o pestrou stimulaci. S vibračními kuličkami můžete provádět běžné denní činnosti nebo provozovat sporty. Vibrace jsou velmi příjemné a vzrušující. Ale můžete je použít i bez vibrací, pánevní dno můžete posilovat pouze jejich hmotností. Nebo si s nimi užijete hravé chvíle s partnerem nebo o samotě.

Ovládání & napájení
Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití zařízení. Použijte dobíjecí USB kabel dodaný v balení. Doba plného nabití je až 120 minut, ale záleží na stavu nabití baterie. Doba provozu je 90 minut v závislosti na zvoleném vibračním režimu a stavu baterie. Baterie je bezpaměťová, tzn. že se nemusí úplně vybít před samotným nabíjením. Pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko na kuličkách, LED dioda se rozsvítí. Krátkými stisky si užívejte 10 vibračních programů. Pro vypnutí tlačítko stiskněte a dlouze podržte. Při ovládání dálkovým ovladačem: Pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko na kuličkách, LED dioda se rozsvítí. Potom krátkými stisky tlačítka s vlnovkou přepínáte vibrační programy. Druhým tlačítkem se symbolem zap / vyp zapnete funkci přepínáte intenzitu vibrací (celkem 3). Pro úplné vypnutí tlačítko na kuličkách stiskněte a dlouze podržte. Dálkové ovládání má vyměnitelnou baterii.

Materiál & Voděodolnost
Venušiny kuličky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Kuličky jsou celé potažené silikonem. Dálkové ovládání je z ABS s povrchovou úpravou a ze silikonu. Vibrační kuličky jsou vodotěsné IPX7, můžete je opláchnout pod vodou nebo ponořit do vody. Dálkové ovládání voděodolné není. Pro snadné zavedení kuliček do pochvy použijte lubrikační gel. Po použití kuličky důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 10 vibračních programů + 3 stupně intenzity. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano (IPX7). Voděodolnost dálkové ovládání: ne. Celková délka: 20 cm. Délka kuliček: 10 cm. Průměr: 3,8 cm. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Baterie dálkové ovládání: 1x CR2032 (je součástí balení). Dosah dálkového ovládání: 10 m. Barva: zelená. Hmotnost bez obalu: 83 g. Hmotnost s obalem: 328 g. Rozměry obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametry produktu

Barva zelená
Průměr max. 3.8 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Hmotnost 83 g
Počet kuliček 2 ks
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Fofr

    Zatím mohu jen říci, že objednávka a dovoz na 100% spokojený. Co se týče výrobku, je to dárek na vánoce, takže uvidíme. Jednu poslední hvězdičku si nechávám tedy na později

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost