Nové funkce, nová intenzita i nové barvy

Womanizer oslavil 7. narozeniny a připravil ženám milé překvapení v podobě novinek. S radostí Vám oznamujeme, že máme v nabídce 3 nové Womanizery – Premium 2, Classic 2 a Starlet 3. Womanizer vylepšil oblíbené výrobky, abyste si mohli užít nové funkce, novou intenzitu i nové barvy. 

 

Motýli v břiše, rychlý puls nebo dokonce pocit bez dechu – orgasmy mohou mít mnoho různých podob. Womanizer vás dovede k nejintenzivnějšímu vyvrcholení, jaké si lze představit. Ponořte se do světa Womanizer hned teď! Womanizer je jedinečná pomůcka, orgasmy s ním přichází ve velmi krátké době a jsou mimořádně intenzivní a slastné. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy. Za minutu na vrcholu!

Statistika Womanizeru

73% žen zažívá mnohonásobný orgasmus

76% žen má mimořádně intenzivní orgasmus

63% žen prožívá zcela nový sexuální zážitek

98% žen chce vlastnit Womanizer

100% žen hodnotí Womanizer jako absolutně jedinečný

 

Womanizer Premium 2

Premium 2 je dosud nejluxusnějším Womanizerem a dokonalou erotickou hračkou pro ženy. Womanizer v nejvyšší kvalitě je určený pro všechny ženy a páry, které chtějí od Womanizeru maximum.

 

Nově 14 stupňů intenzity

Úrovně intenzity jsou dokonale vyvážené a plynule přecházejí jedna v druhou, takže žena najde vždy to správné nastavení pro sebe. Za minutu na vrcholu!

 

Vylepšená funkce autopilota

Nově v prvním módu autopilota Premium 2 náhodně vybírá rytmus tlakových vln v rozmezí 1.-6. stupně intenzity. Ve druhém módu vybírá rytmus v rozmezí 6.-11. stupně. Ve třetím módu mezi stupni 9-14. Program vybírá náhodně intenzitu, proto se orgasmy objevují nečekaně a o to mohou být intenzivnější.

 

● Samozřejmě je u Premium 2 použita funkce Pleasure Air, zůstává i funkce Smart Silence, výrobek je plně vodotěsný (IPX7) a dá se použít nejenom v ložnici, ale i ve sprše nebo ve vaně. Celé tělo je z příjemného silikonu. Součástí balení jsou 2 silikonové násadky v různých velikostech. Má dlouhou dobu provozu 240 min. Doba nabíjení je 120 min. 5 let záruka! V pěti barvách.

 

 

Womanizer Classic 2

Elegantní a nekomplikovaný Womanizer, který ženám dopřeje čisté potěšení. Spolehlivost a jednoduchost jsou hlavní rozhodující faktory Womanizeru Classic 2.

 

Nově 10 stupňů intenzity

Úrovně intenzity jsou dokonale vyvážené a plynule přecházejí jedna v druhou, takže žena najde vždy to správné nastavení pro sebe. Za minutu na vrcholu!

 

Relaxační konec orgasmu – nová funkce, která se postará o příjemné uvolnění a doznění orgasmu. Pokud krátce stisknete tlačítko Vyp/Zap, přístroj se přepne na nejnižší stupeň intenzity a žena si může vychutnat uvolňující konec orgasmu.

 

● Samozřejmě je u Classic 2 použita funkce Pleasure Air, výrobek je plně vodotěsný (IPX7) a dá se použít nejenom v ložnici, ale i ve sprše nebo ve vaně. Celé tělo je z ABS plastu s jemnou a velmi příjemnou povrchovou úpravou, tlačítka jsou silikonová.  Součástí balení jsou 2 silikonové násadky v různých velikostech. Má dlouhou dobu provozu 180 min. Doba nabíjení je 120 min. 5 let záruka! Ve dvou barvách.

 

Womanizer Starlet 3

Nový Womanizer Starlet 3 přináší originální technologii Pleasure Air v pěti nových, zářivých barvách.  Starlet 3 je perfektní úvod do světa Womanizer, je velmi intuitivní a je ideální pro ty, kteří s erotickými hračkami teprve začínají.

 

Nově 6 stupňů intenzity

Úrovně intenzity jsou dokonale vyvážené a plynule přecházejí jedna v druhou, takže žena najde vždy to správné nastavení pro sebe. Za minutu na vrcholu!

 

● Samozřejmě je u Starlet 3 použita funkce Pleasure Air, výrobek je plně vodotěsný (IPX7) a dá se použít nejenom v ložnici, ale i ve sprše nebo ve vaně. Celé tělo je z ABS.  Součástí balení je 1 silikonová násadka. Doba provozu je 30 min. Doba nabíjení je 30 min. 5 let záruka! V pěti barvách.

Právo na orgasmus má každá žena

Womanizer je unikátní a nedá se srovnat s žádnou jinou erotickou hračkou. Na rozdíl od jiných pomůcek přináší orgasmus bez námahy a rychle. Womanizer stačí přiložit na klitoris a ostatní se děje samo. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost