Womanizer

Womanizer - Starlet 3

(3 recenze)
2 199 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Za minutu na vrcholu!
Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy.

Čím je Womanizer tak zvláštní?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Přečtěte si recenze zákaznic a podívejte se na oblíbené milostné polohy s Womanizerem.

Womanizer Starlet 3
Womanizer Starlet 3 byl navržený tak, aby byl zajímavý pro ženy, které jsou teprve na začátku svého sexuálního života nebo začínají experimentovat v oblasti erotických hraček. Womanizer Starlet 3 je menších rozměrů, je tedy velmi skladný. Díky praktické velikosti Womanizeru Starlet 3 můžete zažívat svoji oblíbenou rozkoš nejenom doma, ale i na cestách. Mobilita v kombinaci s moderním designem dělá ze Starletu 3 dokonalého společníka. Stejně jako ostatní Womanizery můžete Starlet 3 použít při sólo hrátkách i při hrách v páru. Ovládání Womanizeru je velmi snadné, ovládá se tlačítky + a -. Nabízí celkem 6 stupně intenzity. POHOTOVOSTNÍ REŽIM: Pohotovostní režim je navržen tak, aby manipulace s Womanizerem byla obzvláště šetrná k baterii a pohodlná: zařízení se automaticky vypne po 10 minutách nepoužívání. Pokud je baterie vašeho Womanizer příliš slabá, zařízení se automaticky vypne po pěti minutách nepoužívání.

Starlet 3 je vodotěsný (IPX 7). Materiál: ABS, silikon. Rozměry Womanizeru: 117 x 46 x 47 mm. Hmotnost: 80 g. Součástí balení je dobíjecí USB kabel. Doba nabíjení je 30 min. Doba provozu je 30 min. Součástí balení je jedna silikonová násadka. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 5 let záruka! Platí pro Womanizery zakoupené od 14.01.2021.

Parametry produktu

Barva šedá, modrá, růžová, tyrkysová, fialová
Délka 11.7 cm
Materiál ABS 
Vibrace ano-šestistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění klitoris
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Jindřich 9.1.2023 | 15:52

Dobrý den, lze uplatnit dárkový poukaz na internetu??

Womanizer - Starlet 3
Odpověď
Alena, Erotic City
9.1.2023 | 15:59
Dobrý den,  ano, poukaz lze uplatnit i na… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Franta Placacka

    Přítelkyně spokojená :), nemůže si ho vynachválit

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost