Stimulační sprchová hlavice

Womanizer Wave je vůbec první kombinovaná sprchová hlavice a vodní masážní stimulátor klitorisu. Womanizer Wave je elegantní, stylový a diskrétní způsob, jak vnést potěšení do vaší rutiny během hygieny ve sprše nebo ve vaně. Stimulace vodou vám umožní prozkoumat své tělo zcela jedinečným způsobem. Různá nastavení vás dovedou na cestu k úžasným vrcholům bez nadměrné stimulace.

Sprchování se stává více sexy

● 76 % uživatelek zažije orgasmus s Womanizer Wave

● 88 % uživatelek říká, že Wave je více vzrušující

● 86 % uživatelek říká, že Wave je vhodnější pro masturbaci

● 73 % uživatelek říká, že s Wave je snadnější dosáhnout orgasmu

*ve srovnání s tradiční sprchovou hlavicí

Tři vodní trysky

Dvě trysky PleasureJet a PleasureWhirl se postarají o stimulaci klitorisu, zatímco nastavení PowderRain poskytuje luxusní sprchu. Sprchování ještě nikdy nebylo tak vzrušující a zábavné jako s touto masážní sprchovou hlavicí.

Ergonomický tvar

Sprchová hlavice Womanizer Wave je navržená tak, aby se dobře držela a pohodlně ovládala jednou rukou. Byla vyvinutá lídry na trhu Hansgrohe a Womanizer na základě zpětné vazby od zákazníků. Hansgrohe vyniká v koupelnovém a wellness designu s úžasnými technickými vychytávkami. Womanizer se zase stará o potěšení žen po celém světě. Z tohoto spojení vznikla tato dokonalá sprchová hlavice pro očistu těla i masturbaci.

Intuitivní ovládání

Ovládání Womanizer Wave zvládnete snadno jednou rukou. Zmáčknutím jediného tlačítka si vychutnáte 3 různé pocity s různými vodními tryskami. Intenzitu tlaku vody snadno nastavíte pouhým posunutím druhého tlačítka. Posuvné ovládání umožňuje hladkou a plynulou změnu intenzity. Všechna nastavení jsou pečlivě vypilována a vy si můžete užít skvělou zábavu u masturbace i báječnou očistu těla.

Snadná instalace

Wave má univerzální uchycení navržené pro připevnění k jakékoli standardní přípojce ruční sprchy. Nainstalujte Womanizer Wave snadno připevněním k vaší stávající sprchové hadici. Přepínejte mezi nastavením PowderRain pro luxusní sprchu až po smyslnou masáž s PleasureWhirl a silnou pulzací s PleasureJet. Užijte si nové vzrušující pocity na vašem těle s využitím přirozené síly vody.

Womanizer Wave je skvělá volba

Představte si pocit, kdy vás Womanizer Wave objímá a jemně hladí ve sprše. Vaše tělo bude zaplavováno vlnami rozkoše, které vás přivedou na vrchol extáze. Tato masážní sprchová hlavice je zkrátka revolucí v erotických hračkách a nabízí něco zcela jedinečného. Pokud toužíte po neuvěřitelných a intenzivních prožitcích, které vás budou přivádět k nepředstavitelné rozkoši, pak není lepší volby než Womanizer Wave. Pojďte a objevte novou dimenzi sexuálního potěšení s tímto úžasným produktem. Vaše tělo si zaslouží to nejlepší, a to Womanizer Wave opravdu je.

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost