Cesta k extázi bodu G

A je to tady, přichází světová novinka Womanizer OG s novým druhem potěšení. Womanizer jde dopředu a technologie Pleasure Air, která se stará o ty úžasné orgasmy a přináší nádherné pocity slasti, dokáže kromě stimulace klitorisu nově zajistit i stimulaci bodu G. Kromě použití patentované technologie Pleasure Air používá OG také vibrace, takže bod G a citlivá vaginální oblast získají dvojitou nálož slastných pocitů. Tato hračka je všestranná, můžete ji samozřejmě použít na klitoris, ale skutečným jedinečným kouzlem OG je jeho použití uvnitř vagíny.

 

Orgasmus bodu G je úžasný zážitek. Dosažení vyžaduje trochu času a péče, ale výsledné vyvrcholení je velmi uspokojivé a zcela odlišné od všeho, co jste zažili. Pro příjemné naladění začnete stimulací klitorisu, pak vložíte stimulační hlavici Pleasure Air do pochvy a přejdete k vnitřní stimulaci bodu G. Womanizer OG je prostředníkem k novým pocitům, nástrojem pro odvážné a otevřené ke zcela nového typu potěšení. Nenechte si ujít tuto dokonalou erotickou hračku, která vám dopřeje jedinečný zážitek a úžasné pocit slasti. 

Všechno o technologii Pleasure Air

Klitoris je přímo stvořený pro čisté potěšení. Má více než 8 000 nervových zakončení, která pracují na vašem vzrušení. Jedinečná část těla si zaslouží jedinečné zacházení, a proto byla vynalezena technologie Pleasure Air. Revoluční stimulace Womanizeru využívá tlakové vlny pro koncentrovanou, bezkontaktní stimulaci na rozdíl od čehokoli jiného. Tohle je vážně orgasmus s velkým Oooo…

 

Jedinečná technologie Pleasure Air od Womanizer změnila sexuální život mnoha párům a stala se průkopníkem zcela nových vzrušujících pocitů. Od svého založení v roce 2014 Pleasure Air šíří orgasmy po celém světě. Zatím ale nikdy nebyla zaměřena bod G – až dosud.

 

Vše o bodu G

Bod G: Je to něco, o čem většina milenců slyšela, ale je poněkud špatně pojmenovaný. Bod G není ani tak „bodem“, jako spíše větší oblastí vnitřního klitorisu, kterou lze stimulovat zevnitř pochvy. A stává se citlivější, když se celý klitoris prokrvuje, obvykle vnější stimulací před a během penetrace.

 

Vnitřní oblast klitorisu („bod G"), pokrytá přední vaginální stěnou, je méně citlivá než vnější klitoris, a proto trvá déle, než se „zahřeje“, což je třeba mít na paměti při používání Womanizeru OG. Orgasmus bodu G je skutečně speciální, jedinečný zážitek, jehož dosažení vyžaduje trochu času a péče.

Womanizer OG – cesta k extázi

Klitoris bobtná a tvrdne, když jej stimulujete a stává se citlivějším. Díky tomu je vnitřní oblast klitorisu („bod G“) větší, citlivější a vnímavější ke stimulaci. Womanizer OG je cesta k extázi – vaše jedinečná orgastická cesta. Udělejte si chvilku na aktivaci vnitřního klitorisu („bodu G“) pomocí stimulátoru Pleasure Air na vnějším klitorisu, abyste se naladily a vzrušily před vložením OG do pochvy, abyste mohli použít stimulátor Pleasure Air pro bod G. 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost