Womanizer

Womanizer - OG

(0 recenzí)
5 199 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Cesta k extázi bodu G
Už tak dokonalý Womanizer přichází s úplnou novinkou, která vám vyrazí dech. Womanizer OG používá technologii Pleasure Air pro bod G. Pro příjemné naladění začnete stimulací klitorisu, pak vložíte stimulační hlavici Pleasure Air do pochvy a přejdete k vnitřní stimulaci bodu G. OG je prostředníkem k novým pocitům, nástrojem pro odvážné a otevřené ke zcela nového typu potěšení. Nenechte si ujít tuto dokonalou erotickou hračku, která vám dopřeje jedinečný zážitek a pocit slasti.

Womanizer OG
Womanizer OG je první Womanizer, který používá technologii Pleasure Air nejenom ke stimulaci klitorisu, ale i ke stimulaci bodu G. Orgasmus bodu G je jedinečný zážitek. Dosažení vyžaduje trochu času a péče, ale výsledné vyvrcholení je velmi uspokojivé a zcela odlišné od všeho, co jste zažili. Každé tělo je jiné, proto prozkoumejte svá citlivá místa, pohněte hračkou doleva a doprava, experimentujte s tlakem a hloubkou zasunutí Womanizeru OG. A nezapomeňte, že kromě funkce Pleasure Air, která má k dispozici 12 stupňů intenzity, nabízí OG i 3 stupně vibrací.

Čím je Womanizer tak zvláštní?
Womanizer je unikátní stimulátor, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy. Womanizer je vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air zajišťuje stimulaci s pomocí pulzujících tlakových vln.

Funkce Smart Silence zajišťuje, že Womanizer OG začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. Osvědčí se zejména ve chvíli, kdy vám do ložnice nečekaně někdo vejde a vy jej jen vzdálíte od těla a bude ticho. Funkci Smart Silence je možné aktivovat a deaktivovat stisknutím tlačítek plus a mínus současně po dobu dvou vteřin.

Womanizer OG je 100 % vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon. Rozměry: 176 x 113 x 39 mm. Hmotnost: 152 g. Součástí balení je dobíjecí magnetický USB kabel. Doba nabíjení: 100 min. Doba provozu: 120 min. Součástí balení je látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 5 let záruka! Platí pro Womanizery zakoupené od 14.01.2021.

Parametry produktu

Barva fialová, modrá, černá
Délka 17.6 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-dvanáctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění klitoris a bod g
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Manuela 2.2.2023 | 13:57

Dobrý de, prosím, než si OG koupím, chci vědět, zda mi zasunutá část nasaje bod G??? OG nasaje i klitoris jako Premium? Děkuji za odpověď.

Womanizer - OG
Odpověď
Alena, Erotic City
2.2.2023 | 15:46
Dobrý den,  Womanizer nenasává nijak… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost