Man Dreams
Kat. číslo 092326

Masturbátor - Eva

(0 recenzí)
7 395 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Dokonalý masturbátor, který vám nabídne víc než klasiku. Moderní masturbátor má funkci zahřívání pro váš větší komfort, funkci sání pro příjemné pocity a vibrační programy pro více vzrušení. Masturbace může být mnohem zajímavější, než jste si dosud mysleli. Stačí použít dostatečné množství lubrikačního gelu a můžete si vychutnat svoje intimní chvilky novým a více vzrušujícím způsobem.

Tvar & Funkce
Masturbátor Eva je schovaný v praktickém pouzdře. Používá se i s pouzdrem, ale je možné jej i vytáhnout a použít bez něj nebo pořádně umýt. Moderní masturbátor nabízí hned několik způsobů stimulace. Můžete si užít 3 programy sání nebo si sání nastavit ručně, 10 vibračních programů a funkci zahřívání. Nebo můžete použít masturbátor klasickým způsobem s pomocí ruky a pohybů sem a tam. Výstupky uvnitř budou příjemně masírovat.

Ovládání & Napájení
Ovládání pomůcky je jednoduché. Pro zapnutí nebo vypnutí použijte tlačítko se symbolem zap / vyp. Stiskněte jej a podržte po dobu asi 2 s. Po zapnutí masturbátor krátce zavibruje a rozsvítí se LED dioda, tzn. že je masturbátor v pohotovostním režimu. Krátkým stisknutím tlačítka se symbolem plamínku zapnete nebo vypnete zahřívání, při zahřívání LED dioda bliká. Krátkým stiskem tlačítka se symbolem zapnutí / vypnutí zapnete vibrace a dalšími krátkými stisky přepínáte vibrační programy. Tlačítkem se symbolem vlnovky přepínáte intenzitu vibrací. Krátkým stiskem tlačítka bez symbolu zapnete program sání. Dalšími krátkými stisky přepínáte 3 různé programy sání. Pokud budete toto tlačítko držet bude masturbátor sát, dokud tlačítko nepustíte. Funkce lze různě kombinovat.

Materiál & Voděodolnost
Materiál je TPE, je hebký a velmi příjemný. Při použití dostatečného množství lubrikantu bude Eva krásně vlhká a připravená na váš penis. Pouzdro je z ABS plastu. Materiály neobsahují ftaláty, BPA, ani latex. Masturbátor není vodotěsný, ani voděodolný, neponořujte jej do vody. Do vody může přijít pouze vnitřní vložka. Pouzdro vždy utřete pouze lehce navlhčeným hadříkem a očistěte.

Parametry
Funkce: 3 programy sání + ruční nastavení sání, 10 vibračních programů, 3 stupně intenzity vibrací, funkce zahřívání. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Materiál: TPE, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ne. Celková délka: 26,5 cm. Šířka: 9 cm. Vkládací délka: 12 cm. Průměr: 2,5 cm - flexibilní. Barva: černá / transparentní. Hmotnost bez obalu: 942 g. Hmotnost s obalem: 1611 g. Rozměry obalu: 14x39x13 cm.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 26.5 cm
Průměr flexibilní
Materiál TPE 
Vibrace ano-desetistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost ne
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost