Man Dreams
Kat. číslo 093556

Sada kroužků - Leonid

(1 recenze)
495 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Nevíte si rady, jak velký erekční kroužek vybrat? Sáhněte po této sadě kroužků a zjistěte, jaký průměr vám nejlépe sedí, a hlavně pomáhá k lepší erekci. Tyto tři kroužky jsou z příjemného materiálu, který je pružný. Snadno tedy kroužky nasadíte, ale i sundáte. Zároveň jsou kroužky pevné natolik, aby penis dostatečně zaškrtily a podpořily erekci. Užijte si milování v plné síle a se stabilní erekcí.

Tvar & funkce
Tři kroužky v sadě mají různé průměry. Kroužky se dají použít na penis nebo varlata, pokud toužíte po další stimulaci. Erekční kroužek se umisťuje po ztopoření ke kořeni penisu. Zabrání tak odtoku krve z penisu a podpoří delší a stabilnější erekci. Zaškrcená varlata jsou citlivější. Pro hladké nasazení použijte lubrikační gel. Kroužek nikdy nenecháváme na penisu nebo varlatech déle než 30 minut. Mějte na paměti, že před spánkem musíte kroužek sundat, v opačném případě si můžete přivodit snížení citlivosti či funkčnosti penisu nebo varlat.

Materiál & voděodolnost
Kroužky jsou vyrobeny ze silikonu v té nejvyšší kvalitě. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Použitý materiál neobsahuje ftaláty, ani latex, takže je zdravotně nezávadný pro lidskou pokožku. Pomůcka je vodotěsná, můžete ji bez obav použít ve sprše, vaně, bazénu nebo ve vířivce. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci určenou na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: podpora erekce. Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Průměr nejmenšího kroužku: 2,3 cm. Průměr středního kroužku: 2,7 cm. Průměr největšího kroužku: 3,1 cm. Všechny kroužky jsou roztažitelné. Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 7 g. Hmotnost s obalem: 22 g. Velikost obalu: 6x11,5x2,5 cm.

Parametry produktu

Barva černá
Průměr flexibilní
Materiál silikon 
Voděvzdornost IPX7 
Funkce erekční
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • David

    Jsem velice spokojen. Doporučuji.

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost