Nechce se pořádně postavit nebo nevydrží stát. Co dělat, když penis stávkuje?

Každému muži se v životě někdy stane, že chce, ale nemůže. Příčin může být mnoho, fyzických i psychických. Ojedinělá neschopnost dosažení erekce nebo neschopnost erekci udržet, ač dokáží pořádně vyděsit a pocuchat mužské ego, neznamenají obvykle nic zlého. Mohou za ně většinou únava, stres nebo strach ze selhání, který se pak stává sebenaplňujícím se proroctvím. Dobrá zpráva je, že tento typ erektilní dysfunkce lze rychle a účinně řešit.

Jak si pojistit tvrdší erekci?

O životosprávě už toho bylo napsáno hodně. Méně stresu, více spánku, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, kvalitní strava obsahující dostatek vitamínů a bílkovin, omezení spotřeby alkoholu a nikotinu, o tom všem už jste nejspíše četli. A snad se podle toho i zařídili. Další možností, jak podpořit erekci a být připraven podávat maximální výkon, je mít v zásobě pár triků. Pojďme se na ně spolu podívat.

 

Erekční kroužek je oblíbenou pomůckou pro lepší erekci. Nenápadná malá věcička, která se vejde do každého šuplíku a do každé kapsy. Pevné sevření penisu u kořene nejenže pomůže udržet pevnou erekci tím, že zabrání zpětnému odtoku krve z penisu, ale dokáže i prodloužit výdrž. Jinak řečeno, s nasazeným erekčním kroužkem lze oddálit vyvrcholení a užívat si déle. Dva v jednom, bingo!

 

Erekční krém s výtažky z ženšenu, ginko biloby a papriček zlepšuje prokrvení penisu, zvyšuje vzrušivost a napomáhá k pevnému ztopoření. Představte si kombinaci erekčního krému a erekčního kroužku. Víte, kam míříme?

 

Afrodisiaka v podobě kapek, tablet nebo nápoje jsou další možností, jak si užít lepší sex. A víte proč? Obsahují L-Arginin v kombinaci s extrakty z bylin z celého světa, na které přísahají celé generace mužů. Ženšen, maca peruánská, výtažek z granátového jablka nebo damiana – všechny tyto poklady z přírody se v pečlivě vybraných kombinacích postarají o zlepšení prokrvení intimních partií, větší chuť na milování a silnější prožitky. Bezpečně a bez vedlejších účinků.

 

Potíže s dosažením erekce lze účinně řešit i vakuovou pumpou, a dokonce lze vzniku takových potíží s její pomocí i předcházet. Pravidelný trénink zlepšuje přítok krve do topořivých tělísek a oddaluje nástup doby, kdy mužská síla slábne. Milým bonusem pravidelného tréninku je pak znatelné zvětšení penisu. To zní dobře, co říkáte?

 

S výběrem těch nejlepších produktů pro navození pevné a spolehlivé erekce vám rádi poradíme v prodejnách Erotic City.

 

Inspirace pro volné chvilky

To se muselo stát zrovna mně. Mně, který vždycky kácel ženský jak kuželky a připravený k akci byl na lusknutí prstů. Dokud jsem nepoznal Kláru. Elektrický oblouk, který mezi námi probleskl, musel být vidět na kilometr a já se ve vteřině zamiloval jak puberťák.
Když jsme po pár týdnech dospěli k prvnímu společnému večeru, najednou jsem dostal strach, že na tuhle bohyni nemám. Z dvanácté byla ještě před branami půl šestá a já bych se nejradši propadl. Podruhé vše v pohodě, dokud jsme se nezačali milovat. Její vůně a nádherné tělo mě dostaly do takového varu, že bylo za minutu po všem. Klára byla neuvěřitelně chápavá, párkrát jsme se pak prostě jen mazlili, ale, doháje, takhle jsem to prostě nemohl nechat.
Takže ješitnost stranou, kamaráde, řek jsem si, problémy je potřeba řešit. Trochu jsem hledal, přečetl zkušenosti podobně stižených zamilovaných bláznů, a rozhodl se pro dvojitý silný erekční kroužek a pro jistotu i pro Erecticon.
Tohle combo bylo, jak se ukázalo hned následující večer, trojitý zásah: Tvrdost snad větší než kdy dřív a kroužek nejen udržel, ale i pozdržel. Tak strašně jsem jí chtěl vynahradit všechno, co jsem jí zatím nestihl dát, že mě po třetím orgasmu už prosila o smilování. Kroužek šel dolů a Klára, ještě celá zadýchaná, se s neskrývaným úžasem a obdivem dívala střídavě do mých očí a na něj. Nevěřícně zavrtěla hlavou a usmála se: „Lehni si na záda a relaxuj. Jeden borec si teď zaslouží mou plnou pozornost a péči.“ Pohodlně se uvelebila mezi mýma roztaženýma nohama, sklonila se k němu, mrkla na mě a zakřenila se: „A taky odvetu, protože 3:0 nenechám jen tak…“  

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost