Fun Factory
Kat. číslo 095718

Sada pro ženy - Fun Factory All About Your Clit

(0 recenzí)
3 749 Kč
Není skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Připravte se na objevování nových dimenzí rozkoše s naší exkluzivní sadou erotických hraček „Vše pro tvůj klitoris“. Tahle sada All About Your Clit kit od Fun faktory je perfektní kombinací pro ty, kteří chtějí prozkoumat celou šíři a hloubku klitorálního potěšení. Sada obsahuje dva nejžádanější produkty pro stimulaci klitorisu, doplněné o elegantní cestovní taštičku, což vše dohromady tvoří nezapomenutelný zážitek. Ať už jako dárek pro sebe nebo pro vaši partnerku, tato sada přinese nezapomenutelné chvíle plné radosti a rozkoše.

Tvar & Funkce
Sada All About Your Clit kit zahrnuje pulzátor Stronic Petite a klitorální stimulátor Volita. Pulzátor je speciálně navržený pro hlubokou stimulaci pochvy a poševního vstupu a místo klasických vibrací vytváří pulzující pohyby. Tento typ stimulace je často považován za intenzivnější a přirozenější, což může vést k novým a odlišným druhům orgasmů. Princip fungování pulzátoru spočívá v použití těžšího závaží mezi dvěma magnety, které se pohybuje vpřed a vzad, čímž vytváří pocit kopání, které napodobuje skutečný pohlavní styk. Díky svému tvaru s jemnými vlnkami a štíhlé špičce poskytuje tenhle pulzátor intenzivní stimulaci, cíleně dráždí a stimuluje vnitřní část klitorisu a poševní vchod. Je důležité vědět, že část klitorisu viditelná zvenčí je pouze malá část celého orgánu. Většina klitorisu se rozprostírá dovnitř těla podél poševního vchodu. Představte si tedy potěšení, kterého můžete dosáhnout, když tento pulzátor bude masírovat vnitřní část klitorisu, zatímco stimulátor klitorisu Volita se zaměří na vnější část s pomocí dvou flexibilních jazýčků, poskytujících zážitek srovnatelný s orálním uspokojením. Tato sada erotických hraček je připravena poskytnout klitorální orgasmy tak intenzivní a ohromující, že je budete chtít zažívat znovu a znovu.

Materiál & Voděodolnost
Oba produkty jsou vyrobeny z lékařského silikonu, který je známý svou hedvábně jemnou texturou a vysokou úrovní hygieny. Materiál je zcela bezpečný pro tělo a ideální i pro citlivou pokožku. Navíc jsou obě hračky plně vodotěsné, což znamená, že je můžete bez obav používat ve sprše nebo ve vaně pro ještě intenzivnější zážitky. Pro příjemnější používání použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky

Ovládání & Napájení
Stronic Petite je vybaven dobíjecí baterií s magnetickým USB nabíjecím kabelem, což zajišťuje snadné a rychlé nabíjení. Volita naopak funguje na jednu AA baterii, která není součástí balení, ale umožňuje jednoduchou výměnu. Volita má pouze jeden program, ale jeho špičky a síla vibrace vás ani díky jednoho programu nenechají chladnými. Sada dále obsahuje praktický Toybag M pro snadné a diskrétní uložení vašich hraček.

Ovládání pulzátoru Stronic Petite je velmi jednoduché. Disponuje 5 rychlostmi, a 3 rytmickými nastavení. Tlačítka na rukojeti pulzátoru jsou mírně vyvýšená, což zjednodušuje jejich ovládání i bez pohledu. Pulzátor má indikátor stavu nabití, což znamená, že vždy budete vědět, kdy je čas ho dobít. Pro první nabíjení je potřeba 6-7 hodin, ale poté vám poskytne až 2 hodiny nepřetržitého potěšení. Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití vibrátoru. Nabíjení je snadné a ekonomické s přiloženým USB magnetickým kabelem, který je součástí balení. Cestovní zámek vždy vypnete a zapnete přidržením tlačítek „fun“ a + po dobu 5 vteřin. Přístroj zapnete stlačením a podržením tlačítka „fun“ po dobu 5 sekund. Tlačítkem + lze přepínat mezi programy na požadovanou intenzitu vibrací. Na nejvyšším stupni vibrací pomocí tlačítka +přepínáte mezi přednastavenými módy.

Parametry
Materiál: silikon. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Volita stimulátor: Funkce: 1 vibrační program. Rozměry: 16 x 3,1 cm. Baterie: 1 x AA (není součástí balení). Barva: fialová. Hmotnost bez obalu: 81 g. Stronic Pettite: Funkce: 5 rychlostí, 3 rytmická nastavení. Rozměr

Parametry produktu

Barva fialová
Materiál silikon 
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost