Fun Factory
Kat. číslo 095694

Duální vibrátor - Fun factory Ocean

(0 recenzí)
999 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Připravte se na cestu, na které objevíte nové horizonty rozkoše s minvibrátorem Ocean od Fun Factory. Tento vibrátor Ocean, který svým výkonem hravě překonává očekávání je malý, ale výkonný společník a je navržen tak aby podráždil všechny místečka na vašem těle, od bodu G až po klitoris. Nechte se unášet vlnami potěšení s vibrátorem Ocean, který je malým pomocníkem s velkými schopnostmi.

Tvar & Funkce
Ocean je mini vibrátor, který svým výkonem hravě překonává očekávání. Díky křivce ve tvaru vlnky je skvělý pro snadnou stimulaci bodu G. Jeho krátké rozšíření je navrženo pro precizní stimulaci klitorisu, což z vibrátoru dělá perfektního partnera pro objevování toho, co vám přináší největší potěšení. Ocean nabízí 6 rychlostí a 6 různých vibrací, od tichého vibrování po silné vibrace, což umožňuje nastavení pro každou příležitost. Umožňuje tak rozmanité využití a přináší nové dimenze potěšení.

Ovládání & Napájení
Tento vibrátor je napájen bateriemi 2x AAA, což znamená, že nemusíte čekat na nabíjení a můžete si užívat potěšení kdykoliv a kdekoliv. Ovládání je velmi jednoduché. Podržte tlačítko + po dobu 1,5 vteřiny. Pro výběr intenzity použijte tlačítka + a – . Na nejvyšším stupni vibrací pomocí tlačítka + a - přepínáte mezi přednastavenými módy. Vypnutí provedete stisknutím tlačítka -.

Materiál & Voděodolnost
Vibrátor byl vyroben s láskou v Německu z hypoalergenního silikonu a je 100% voděodolný, což umožňuje jeho použití i ve sprše pro ještě intenzivnější zážitky. Pro příjemnější používání použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 6 rychlostí a 6 různých vibrací. Materiál: silikon. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Rozměry: 14,3 x 2,3 – 3,6 cm. Baterie: 2 x AAA. Barva: růžová. Hmotnost bez obalu: 129 g. Hmotnost s obalem: XXXg. Rozměry obalu: 5,8 x 18,5 x 4,2 cm.

Parametry produktu

Barva růžová
Délka 14,3 cm
Průměr min. 2,3 cm
Průměr max. 3,6 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-šestistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost