Womanizer

Womanizer - Duo 2

(1 recenze)
6 199 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Mrazivá rozkoš
Duo 2 je vylepšenou verzí už tak dokonalého Dua, které se stará o vnitřní i vnější stimulaci současně. Duo 2 ale nabízí více stupňů intenzity. Můžete si užít 14 stupňů intenzity u stimulace Pleasure Air i u vibrací. Vibračních programů je celkem 10. Stimulace klitorisu Pleasure Air a vibrace se dají samostatně nastavit. Nová funkce Afterglow (relaxační konec orgasmu) vám přinese ještě větší pocit uvolnění a pocity blaženosti.


Za minutu na vrcholu!
Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy.


Čím je Womanizer tak zvláštní?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Přečtěte si recenze zákaznic a podívejte se na oblíbené milostné polohy s Womanizerem.


Womanizer Duo 2
Stimulace klitorisu je úžasná a velmi příjemná, žena ale může mít pocit, že jí chybí vaginální stimulace. Kombinace vnější a vnitřní stimulace je pro některé ženy dokonce zásadní pro dosažení orgasmu. Proto byl vyvinut duální Womanizer Duo 2. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami má Duo 2 také perfektně tvarovaný vibrátor. Můžete si užít 14 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 14 stupňů intenzity vibrátoru. Vibrace dokonce nabízejí 10 vibračních programů. Tyto funkce se dají samostatně nastavit, určitě najdete tu nejlepší kombinaci, při které budete dosahovat těch nejbouřlivějších orgasmů.


Afterglow
Relaxační doznění orgasmu. Pro plné prožití dozvuku svého orgasmu krátce stisknete tlačítko Zap/Vyp. Duo 2 se na závěr vrátí na úroveň intenzity 3, která vám přinese pocit uvolnění.

Pohotovostní režim
Pokud se 10 minut nebo 5 minut (jestliže je baterie téměř vybitá) nezmění chod výrobku, automaticky se vypne. Při opětovném zapnutí se výrobek automaticky vrátí do naposledy používaného nastavení.


Smart Silence
Smart Silence (chytré ticho) zajišťuje, že Womanizer Duo 2 začíná fungovat teprve tehdy, když se stimulační hlavice na klitoris téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. Je to skvělé opatření pro chvíle, kdy vy si užíváte svoji chvilku relaxu s Womanizerem a někdo vám vtrhne do pokoje. Stačí, když Duo 2 vzdálíte trochu od těla a ten se v okamžiku vypne a nejde slyšet, co pod peřinou právě děláte. Funkci Smart Silence je možné deaktivovat stisknutím tlačítek uvedených v návodu současně po dobu dvou vteřin.


Womanizer Duo 2 je 100% vodotěsný (IPX 7) a vy s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Materiál: silikon, ABS. Rozměry Womanizeru: 88x203x58 mm. Hmotnost: 263 g. Součástí balení je magnetický USB nabíjecí kabel. Doba nabíjení je 120 min. Doba provozu je 120 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 5 let záruka! Platí pro Womanizery zakoupené od 14.01.2021.

Parametry produktu

Barva černá, modrá, červená, fialová, zelená
Délka 20.3 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-čtrnáctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

PK 9.12.2023 | 21:13

Dobrý den, síťový adaptér USB opravdu není součástí balení??

Womanizer - Duo 2
Odpověď
Alena, Erotic City
11.12.2023 | 14:01
Dobrý den,  součástí balení je pouze… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Bee

    Při prvním použití do minuty hotovo ????úžasná věc hodně návykova ????za ty peníze to opravdu stojí

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost