Fun Factory

Duální vibrátor - Fun Factory Miss Bi

(0 recenzí)
2 999 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Aby vaše potěšení dosáhlo zcela nových výšin, přinášíme vám duální nabíjecí vibrátor Miss Bi od Fun Factory pro dvojitou dávku rozkoše. Díky jeho schopnosti stimulovat bod G a klitoris současně je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco extra ve svém sexuálním životě. Objevte nový rozměr potěšení s duálním vibrátorem Miss Bi, který je navržen tak, aby vaše tělo prozkoumalo na cestě k nezapomenutelným orgasmům.

Tvar & Funkce
Vibrátor má dva silné motory umístěné jak v hlavním těle, tak ve výběžku pro stimulaci klitorisu. Jeho široký výběžek umožňuje cílenou masáž klitorisu, zatímco tělo vibrátoru je navrženo tak, aby poskytovalo uspokojivý pocit plnosti. Vibrátor se pyšní zahnutou špičkou, která je ideální pro cílenou stimulaci bodu G. Obě části vibrátoru se dají ovládat samostatně, můžete si některou část tedy vypnout, nebo zapnout podle potřeby. Vibrátor je ohebný, takže se dokonale přizpůsobí vašemu tělu bez ztráty intenzity vibrací. Ergonomická základna ve tvaru očka umožňuje snadnou manipulaci. Tlačítka na rukojeti vibrátoru jsou mírně vyvýšená, což zjednodušuje jejich ovládání i bez pohledu a prosvětlena pro pohodlné použití i ve tmě. Vibrátor má 6 intenzit síly vibrací a 6 vzrušujících rytmů, které vám umožní najít ideální kombinaci pro vaše momenty potěšení. Objevte tento skvělý vibrátor a nechte se unést na vlně rozkoše, která je nyní na dosah ruky.

Ovládání & Napájení
Vibrátor Miss Bi má indikací stavu baterie, což zajišťuje, že vždy budete vědět, kdy je čas jej dobít. Doba prvního nabíjení je až 6 hodin, ale poté vám poskytne 30-60 minut nepřetržitého potěšení. Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití. Nabíjení je snadné a ekonomické s přiloženým USB magnetickým kabelem, který je součástí balení. Vibrátor je vybaven paměťovou funkcí a zámkem tlačítek a tak si ho můžete vozit všude sebou.

Ovládání je velmi jednoduché. Podržte tlačítko FUN spolu s tlačítkem + po dobu 1,5 vteřiny pro odemknutí zámku tlačítek. Vibrátor zapnete stiskem tlačítka s nápisem FUN. Pro výběr intenzity použijte tlačítka + a – . Na nejvyšším stupni vibrací pomocí tlačítka + a - přepínáte mezi přednastavenými módy. Vypnutí provedete stisknutím tlačítka FUN.

Materiál & Voděodolnost
Vibrátor byl vyroben s láskou v Německu z hypoalergenního silikonu a je 100% voděodolný, což umožňuje jeho použití i ve sprše pro ještě intenzivnější zážitky. Rukojeť vibrátoru je vyrobena z ABS plastu. Pro příjemnější používání použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 6 vibračních a pulzačních programů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Rozměry vibrátoru: 17,5 x 2,1-4,1 cm, použitelná délka vibrátoru 7,7 cm. Délka stimulátoru 4 x 3,1 cm. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 220 g. Hmotnost s obalem: XXXg. Rozměry obalu: 9,5 x 2,9 x 5,5 cm.

Parametry produktu

Barva fialová, černá
Délka 17,5 cm
Průměr min. 2,1 cm
Průměr max. 4,1 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-šestistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost