Womanizer

Womanizer - Next

(3 recenze)
5 499 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

S Womanizerem Next se ponoříte do světa, kde orgasmy jsou dosažitelné snadněji a přirozeněji, než kdykoliv jindy. To může přinášet zážitky, které jste doposud nezažily. S Womanizerem dosahují orgasmu dokonce ženy, které mají s jeho dosažením problém, nebo orgasmus nikdy neprožily. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy. Womanizer nabízí intenzivní potěšení bez nadměrné stimulace klitorisu. Jeho unikátní patentovaná technologie Pleasure Air spočívá v lehkém nasátí klitorisu a jeho následné stimulaci pomocí pulzujících tlakových vln, které jsou bezdotykové a jemné, a přesto mimořádně efektivní. S Womanizerem Next si opravdu vyhrajete a objevíte nový rozměr rozkoše.

V čem je Womanizer Next jiný oproti předchůdcům?
Next vám nabízí nejen možnost regulace rychlosti a intenzity podle vašich pocitů, ale má díky nové funkci 3D Pleasure Air vylepšenou bezdotykovou stimulaci klitorisu, která poskytuje intenzivnější a bohatší pocit. Ovládání vyvrcholení máte nyní ve svých rukou a to díky nové funkci Climax Control, která nabízí možnost přizpůsobit si hloubku vzduchových vln tak, aby váš zážitek byl přesně tak intenzivní a hluboký, jak si jen přejete. Po dosažení orgasmu oceníte funkci relaxační konec orgasmu, kterou aktivujete krátkým stisknutím ovládacího tlačítka, a vaše hračka se rychle vrátí na nejnižší možnou intenzitu, aby poskytla uvolňující zakončení orgasmu.

Toužíte řídit svůj orgasmus?
Inovativní technologie Smart Silence vám umožní oddat se svým touhám až potom, když se hračka setká s vaší pokožkou. Pokud ji nepoužíváte, hračka přejde do pohotovostního režimu. Díky tomu je hračka nejen tišší při používání, ale také vás udrží v přítomnosti bez rozptylování a šetří baterii. Tuto funkci oceníte v momentě, když vás někdo vyruší v činnosti. Funkce Autopilot nabízí možnost řídit vaši rozkoš výběrem přednastavené cesty intenzity. Pokud předáte hračce ovládání, nebudete muset dělat vůbec nic. Pokud se budete chtít ponořit hlouběji, váš Womanizer je vodotěsný a proto vám nic nestojí v cestě pro dlouhé relaxační koupele, nebo osvěžující sprše. Womanizer Next má 14 úrovní intenzity, které jsou dokonale vyvážené. Ať už dáváte přednost jemnému a něžnému, silnému a intenzivnímu nebo něčemu mezi tím - váš příští orgasmus je vzdálen pouhým stisknutím tlačítka.

Womanizer Next je 100 % vodotěsný podle normy IPX7. Materiál: silikon. Rozměry: 171 x 54 x 57 mm. Hmotnost: 480 g. Součástí balení je dobíjecí magnetický USB kabel. Doba nabíjení: 120 min. Doba provozu: 240 min. Typ baterie: Obsahuje dobíjecí li-ion baterii (3,7 V, 620 mAh). Součástí balení jsou dvě silikonové násadky a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. 5 let záruka!

Parametry produktu

Barva černá, fialová, zelená
Délka 17,1 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-čtrnáctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění klitoris
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Jana

    Zatiaľ najlepší typ Womanizeru, aký som kedy vyskúšala. Orgazmy s Nextom by som popísala ako oveľa hlbšie a intenzívnejšie. Cítim, ako mi pulzujúce vlny prenikajú do hĺbky a orgazmus príde extrémne rýchlo a je… Přečíst více

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost