Fun Factory

Duální vibrátor - Fun Factory Lady Bi

(0 recenzí)
2 999 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Objevte duální vibrátor Lady Bi od Fun Factory, vašeho nového průvodce na cestě za rozkoší. S tímto vibrátorem s dvěma silnými motory dosáhnete nevídaných výšin potěšení díky jeho schopnosti dvojité stimulace, a to bodu G a klitorisu současně. S Lady Bi zažijete orgasmické zážitky na zcela nové úrovni. Připravte se na nezapomenutelné chvíle plné slasti.

Tvar & Funkce
Duální vibrátor Lady Bi vyniká svou délkou a zároveň disponuje dvěma výkonnými motory umístěnými v hlavním těle a ve stimulátoru klitorisu, které umožňují rozmanité kombinace vibrací a rychlostí. Tvar a flexibilita vibrátoru zajišťují, že každý pohyb je přesně tam, kde má být, což zaručuje maximální potěšení. Jeho špička je ideální pro cílenou masáž G bodu. Ergonomická základna ve tvaru očka umožňuje snadnou manipulaci. Tlačítka na rukojeti vibrátoru jsou mírně vyvýšená, což zjednodušuje jejich ovládání i bez pohledu. Ovládat vibrátor můžete s 12 vibračními programy, konkrétněji 6 intenzit síly vibrací a 6 vzrušujících rytmů, které vám umožní najít ideální kombinaci pro vaše momenty potěšení. Objevte tento skvělý vibrátor a nechte se unést na vlně rozkoše, která je nyní na dosah ruky.

Ovládání & Napájení
Vibrátor Lady Bi má indikací stavu baterie, což zajišťuje, že vždy budete vědět, kdy je čas jej dobít. Doba nabíjení je 6 hodin, ale poté vám poskytne až 1 hodinu nepřetržitého potěšení. Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití. Nabíjení je snadné a ekonomické s přiloženým USB magnetickým kabelem, který je součástí balení. Vibrátor je vybaven paměťovou funkcí a zámkem tlačítek a tak si ho můžete vozit všude sebou.

Ovládání je velmi jednoduché. Podržte tlačítko FUN spolu s tlačítkem + po dobu 1,5 vteřiny pro odemknutí zámku tlačítek. Vibrátor zapnete stiskem tlačítka s nápisem FUN. Pro výběr intenzity použijte tlačítka + a – . Na nejvyšším stupni vibrací pomocí tlačítka + a - přepínáte mezi přednastavenými módy. Vypnutí provedete stisknutím tlačítka FUN.

Materiál & Voděodolnost
Vibrátor byl vyroben s láskou v Německu z hypoalergenního silikonu a je 100% voděodolný, což umožňuje jeho použití i ve sprše pro ještě intenzivnější zážitky. Rukojeť vibrátoru je vyrobena z ABS plastu. Pro příjemnější používání použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 12 vibračních programů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Rozměry: 22 x 1,4-4,5 cm. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Barva: červená. Hmotnost bez obalu: 296 g. Hmotnost s obalem: XXXg. Rozměry obalu: 9,5 x 29,0 x 5,5 cm.

Parametry produktu

Barva fialová, červená, modrá
Délka 22 cm
Průměr min. 1,4 cm
Průměr max. 4,5 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-dvanáctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost