Fun Factory

Duální pulzátor - Fun Factory Bi Stronic

(0 recenzí)
4 749 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Připravte se na průlomový zážitek, který vaše erotické chvíle promění v neopakovatelné potěšení. S duálním pulzátorem Bi Stronic Fusion od Fun Factory získáte jedinečného partnera pro vaše hrátky. Tento revoluční duální vibrátor kombinuje pulzující pohyby a vibrace, aby vás dokonale rozmazloval. Duální pulzátor Bi Stronic Fusion je navržen pro absolutní rozkoš bez nutnosti použití rukou, takže si můžete užívat luxusní stimulaci, kdykoliv se vám zachce.

Tvar & Funkce
Bi Stronic Fusion vibrátor se pyšní unikátním designem, který dokáže stimulovat G-bod a klitoris díky kombinaci pulzujících pohybů a vibrací. Jeho jemně zahnutá špička cílí přímo na G-bod, zatímco flexibilní křídla něžně stimulují okolí klitorisu, nabízejí tak komplexní zážitek uspokojení. Speciálně navržený stimulátor klitorisu zase rozmazluje vaše stydké pysky. Díky extra výkonnému motoru si můžete vybrat z 9 různých pulzačních režimů a 7 druhů vibrací, čímž vám nabízí až 64 kombinací pro vaše maximální potěšení. Vibrátor vám nabídne jemné přírazy, pulzace a vibrace různé intenzity, se kterými objevíte nové dimenze rozkoše, které vám dosud byly skryté.

Ovládání & Napájení
Tlačítka na rukojeti vibrátoru jsou mírně vyvýšená, což zjednodušuje jejich ovládání i bez pohledu. Vibrátor má indikátor stavu nabití, což znamená, že vždy budete vědět, kdy je čas ho dobít. Pro první nabíjení je potřeba 6-7 hodin, ale poté vám poskytne až 2 hodiny nepřetržitého potěšení. Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití vibrátoru. Nabíjení je snadné a ekonomické s přiloženým USB magnetickým kabelem, který je součástí balení.

Ovládání je velmi jednoduché. Tlačítkem s nápisem „fun“, po krátkém stisknutí spustíte oboje vibrace. Mezi programy můžete přecházet pomocí prostředního tlačítka. Podržením prostředního tlačítka vypnete hlavní pohon vibrátoru, podržením horního tlačítka vypnete stimulátor klitorisu. Pro vypnutí vibrátoru podržte tlačítko „FUN“. Cestovní zámek vypnete a zapnete přidržením tlačítek „fun“ a + po dobu 2 vteřin. Pro uložení oblíbeného programu a nastavení držte tlačítko „FUN“ po dobu alespoň 4 sekund, dokud tlačítka dvakrát nebliknou a program se neuloží.

Materiál & Voděodolnost
Pulsátor Bi Stronic Fusion byl vyroben s láskou v Německu z hypoalergenního silikonu a je 100% voděodolný, což umožňuje jeho použití i ve sprše pro ještě intenzivnější zážitky. Rukojeť vibrátoru je vyrobena z ABS plastu. Pro příjemnější používání použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 9 různých pulzačních režimů a 7 druhů vibrací. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Rozměry: 23,8 x 4,5-3,5 cm. Použitelná délka vibrátoru: 10 cm. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Barva: růžová. Hmotnost bez obalu: 362 g. Hmotnost s obalem: XXXg. Rozměry obalu: 9,5 x 29,0 x 5,5 cm.

Parametry produktu

Barva fialová, růžová, červená
Délka 23,8 cm
Průměr min. 3,5 cm
Průměr max. 4,5 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-sedmistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost