Arcwave
Kat. číslo 092734

Masturbátor - Arcwave Voy

(0 recenzí)
2 999 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Arcwave Voy je prémiový masturbátor pro muže. Upravte si těsnost masturbátoru pro jedinečný zážitek a silné orgasmy. Voy byl vytvořen pro uživatele moderních erotických pomůcek, kteří hledají nové pocity a erotické potěšení.

Systém nastavení těsnosti (TAS)
Tento systém je navržen tak, aby cílil na specifické senzory potěšení – vysoce citlivé Merkel-Ranvierovy receptory v penisu, které dobře reagují na tlak. Při správné stimulaci to vytváří zcela nový pocit potěšení, proto je hraní s Voy intenzivnější než běžná masturbace.

8 různých nastavení
Chcete-li upravit tlak na penis, jednoduše otočte kroužkem TAS a regulujte si své potěšení. Můžete si vybrat z 8 různých nastavení, takže je snadné najít ten správný stisk a pocit, který vám vyhovuje.

Kompaktní velikost
Voy je navržen tak, aby dokonale padl do dlaně. Díky jeho ergonomickému tvaru se s ním neuvěřitelně snadno manipuluje a vždy vám poskytne dokonalý úchop. Jeho nenápadný design vám navíc umožňuje snadno a diskrétně jej uložit do jakékoli zásuvky nebo nočního stolku.

Ochranná víčka
Uskladnění vaší hračky nebylo nikdy jednodušší. Voy obsahuje dvě ochranná víka s ventilačními kanály, takže Voy může rychle schnout a zachovat si elegantní a perfektní stav. Ochranná víka pomáhají učinit Voy stylovým a ideálním pro vystavení kdekoli.

Kvalitní materiál a vodotěsnost
Udržovat Voy v čistotě je velmi jednoduché. Špičkový silikon CleanTech společnosti Arcwave je super hladký, hygienický a odolný, ale je také velmi flexibilní, aby vyhovoval všem velikostem penisu. Arcwave Voy je 100 % vodotěsný, takže si jej můžete užívat ve vaně nebo sprše. Výrobek nemá žádné elektronické části, takže nevyžaduje žádné nabíjení ani baterie, což je pohodlné, ekologické a praktické pro spontánní použití. Rozměry: 85 x 115 mm. Hmotnost: 358 g. Materiál: silikon / ABS. Barva: černá.


Parametry produktu

Barva černá
Délka 11.5 cm
Průměr 8.5 cm
Materiál silikon 
Voděvzdornost IPX7 
Značka Arcwave

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost