Man Dreams
Kat. číslo 082105

Stimulátor prostaty - Herakles

(1 recenze)
795 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Herakles je masážní anální pomůcka, která byla vyrobena pro automasáž prostaty a perinea (svalnatá oblast mezi konečníkem a šourkem) za pomoci svěracího svalu. Inovativní stimulátor prostaty působí tlakem na prostatu a perineum současně, k čemuž využívá přirozené tělesné stahy svěrače. Po zavedení do konečníku navede anální svěrač anální pomůcku Herakles přímo proti prostatě, zatímco perineální podpěra ho tlačí proti perineu. Masáž prostaty je nejefektivnější, pakliže je tlak aplikován na obě tyto oblasti současně. Charakteristika: Herakles umožňuje efektivní automasáž prostaty a perinea bez pomoci rukou přirozeně a hygienicky v soukromí vašeho domova. Jelikož je Herakles poháněn pouze stahováním análního svěrače, tlak vyvíjený proti prostatě je bezpečný a přiměřený, postupem času se může pravidelným používáním i navyšovat. Masáž prostaty která je příliš silná nebo agresivní, může být pro prostatu samotnou nepohodlná nebo bolestivá. Herakles je navržen pro bezpečnou a efektivní masáž prostaty, při které nemusíte mít obavy. Stahování a uvolňování análního svěrače se osvědčilo jako výborné cvičení pro urogenitální systém lidského těla, jehož výsledkem je lepší zdraví a všeobecné funkce těla. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky. Materiál: ABS / neobsahuje ftaláty dle narízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Celková délka: 12,5 cm, vkládací délka: 8,5 cm. Průměr: 1-2,2 cm. Barva: černá.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 12.5 cm
Průměr min. 1 cm
Průměr max. 2.2 cm
Materiál ABS 
Vibrace nespecifikováno
Voděvzdornost IPX7 
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Mira

    Tento stimulátor prostaty je s velmi příjemného materíálu a zavádi se velice lehce.Včera použito poprvé a opravdu zajímavá zkušenost.

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost