Sport může být sexy ještě víc, než si myslíte

Spalování přebytečných kalorií, zlepšování kondice, pozitivní vliv na psychické zdraví, to všechno nám pomáhá zlepšit kvalitu života. Co si ale sportovní aktivity tak trochu ozvláštnit a dát našemu pohybu nový rozměr?

Zkuste trénink na druhou

Patří k vaší denní rutině běh, hodina tance nebo třeba jízda na koni? Máme pro vás tip, jak tyto aktivity povýšit na ještě vyšší level. Zkusily jste už tyto aktivity zároveň s Venušinými kuličkami? Posilování svalů pánevního dna s vaginálními kuličkami je nejen účinné, ale může být i velmi příjemné a nesmírně zábavné. Ne, vážně nejsou během používání slyšet. A ano, jsou skutečně diskrétní a jediné, co si musíte během tréninku hlídat, je blažený výraz. Venušiny kuličky Microscopium jsou pro aktivní dámy jako stvořené. Troufnete si při tréninku i na vibrační kuličky? Super! Chcete zkusit při běhu různě těžká závaží úžasných kuliček We-Vibe Bloom, nebo se pokusíte udržet poker face během smyslného tance se zavedeným vibračním vajíčkem Reto? Zkuste použít nejen kvalitní lubrikační gel k jejich zavedení, ale také tightening gel. A cvičení dostane ještě větší grády.

 

Malý tip od nás: Mrkněte na soft tampóny a menstruační kalíšky. I ty pomáhají k tomu, abychom mohly být aktivní, kdykoli chceme. 

Překonávejte rekordy

Pánové, ruku na srdce: Soutěžení máte v krvi a překonávání rekordů je něco, co vás odjakživa fascinuje. Máme pro vás hned dvě pomůcky, se kterými můžete při pravidelném tréninku překonávat. Tou první je vakuová pumpa Camelopardalis, která vám v kombinaci s erekčním krémem pomůže nejen k dokonalé erekci, ale ukáže vám i sílu podtlaku, který jste k jejímu dosažení vyvinuli. Překonáte svůj vlastní rekord?
Tak, pevnou erekci bychom měli. A co vaše výdrž? Jak dlouho vám trvá, než se dostanete do cíle? Masturbátor Centaurus vám rád spočítá, kolikrát zvládnete průnik před dosažením slastné exploze. Chcete běh na delší trať? Není problém. Delay gel v kombinaci s erekčním kroužkem vám prodlouží trať. Víte jak: Cvičení dělá mistra. I v ložnici.

Neriskujte a zůstaňte zdraví

Léto svádí k lehké bezstarostnosti, ale zdraví máte jen jedno. Takže k erotickým pomůckám se vyplatí přibalit na cesty účinnou dezinfekci 2v1, na erotické pomůcky i na intimní partie. Postará se o zničení choroboplodných zárodků, virů a bakterií. V případě, že vás během vaší aktivní dovolené přepadne chuť na milování po náročném dni někde v terénu, kdy jako na potvoru široko daleko není jediná sprcha, máte možnost s její pomocí být během chvilky svěží jak ranní rosa. Pokud se hodláte věnovat i análním hrátkám, pak se vám bude jistě hodit i intimní sprcha.

Kondomy jsou skvělé coby ochrana před neplánovaným početím stejně jako před pohlavně přenosnými chorobami, a navíc je můžete použít i na erotické pomůcky, abyste si tak usnadnili jejich údržbu. Usnadní vám totiž nejen jejich použití, ale i následné čištění. Vejdou se do každé kapsy a, mimochodem, vodáci by mohli vyprávět, kolik mobilů už dokázaly při cvaknutí se zachránit. Kondomy jsou prostě kámoši.

Tipy na závěr

Energii nemusíte v létě získávat jen ze slunečních paprsků. Skvěle promyšlená kombinace bylinek v jedné jediné tabletě dokáže zvýšit vaši energii, probudit touhu a prohloubit milostné prožitky. Takže Erecticon a Orgasmicon do cestovní tašky hoďte taky. A přibalte některou párovou pomůcku na ovládání přes mobilní aplikaci. Ať vaše aktivní léto stojí za to!

 

Spoustu skvělé výbavy na aktivní dovolenou naleznete na našem e-shopu i v kamenných prodejnách Erotic City. Navštivte nás, nakupte a užívejte si aktivní léto plné sportu a vášně! Další inspirativní články najdete ZDE

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost