Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Potěšení a zdraví

Některé erotické pomůcky přináší mimo našeho potěšení také obrovský zdravotní efekt. Jsou proto neocenitelné pro všechny, kteří lpí na zdravém životním stylu. Vychutnat si rozkoš, a přitom udělat něco pro sebe je silně motivační. Nechte se inspirovat i Vy.

Vakuová pumpa 

na penis je vhodná nejenom na podporu erekce při nedostatečné erekci, ale také jako tréninkový nástroj pro prevenci před takovými potížemi. Je to důmyslný nástroj pro každého moderního muže. Použití je velmi jednoduché a efekt vynikající. Stačí penis vložit do válce a zapumpovat. Penis se silně prokrví a erekce přijde během krátké chvíle. Jako vedlejší efekt je i zvětšení objemu penisu, a to díky silnému prokrvení.

Vakuové pumpy

Erekční kroužek

je skvělou pomůckou pro podporu erekce. Ideální je v kombinaci se zmíněnou vakuovou pumpou. S pomocí pumpy se nahrne do penisu krev a erekční kroužek ji tam udrží. Erekce bude delší a silnější. Kroužek lze použít i samostatně pro udržení stabilní erekce.

Kroužky

Venušiny kuličky

nabízí mnoho příznivých účinků na zdraví ženy. Jejich jedinečnost spočívá nejen v tom, že pomáhají efektivně posilovat svalstvo pánevního dna a tím zkvalitňovat sexuální prožitky oběma partnerům, ale účinně také pomáhají předcházet některým zdravotním potížím jako je inkontinence, bolestivá menstruace, bolesti zad, špatné držení těla a mnoho dalších. Zásadně zvyšují sebevědomí uživatelky a celkově zkvalitňují její život.

Venušiny kuličky

Kondom

je jediná ochranná pomůcka před pohlavně přenosnými chorobami. Při nechráněném pohlavním styku můžete přijít k nějaké ošklivé nemoci, a to dokonce i smrtelné. Mějte se rádi a chraňte se kondomem.

Kondomy

Dezinfekci

erotických pomůcek nelze podceňovat, pomůcky jsou určeny pro kontakt s tělem nebo se vkládají do těla. Vzhledem k tomu, že každý materiál je pórovitý, můžou se na pomůcce držet a rozmnožovat bakterie, které mohou způsobit nepříjemné záněty. U análních pomůcek je dezinfekce vzhledem k nečistotám přímo nutností. Obyčejná voda a mýdlo nevyčistí materiál hloubkově, to dokáže pouze dezinfekce. Pozor, jde o speciální dezinfekce na erotické pomůcky, které důkladně pomůcku vyčistí, ale přitom nepoškodí materiál. Dezinfekci bez alkoholu lze využít i k hygieně intimních partií.

Dezinfekce

Lubrikanty

Téměř každá žena, se setkala s nedostatečnou lubrikací nebo suchostí pochvy a pohlavní styk byl pro ni nepříjemný a bolestivý. Důvody můžou být různé, může jít o nedostatečné vzrušení, může to být způsobeno fází menstruačního cyklu – poševní hled se v závislosti na cyklu mění. Velké potíže mohou mít ženy, které se dostaly do přechodu a díky hormonům už není lubrikace dostatečná.

Lubrikanty

Masáž prostaty

působí jako prevence rakoviny prostaty a oddaluje nástup zvětšení (zbytnění) prostaty. Může účinně řešit impotenci. Zlepšuje potíže spojené s močením. Je zkrátka dobrou prevencí, jak udržet prostatu zdravou nebo podpůrnou terapií při potížích.

Anální pomůcky

Intimní sprcha/klystýr

Očista střev pomocí klystýru má své příznivce i odpůrce. Pro všechny příznivce je výplach velmi důležitý pro správné fungování střev. Klystýrem se můžete zbavit nahromaděných nečistot ve střevě. Čisté střevo pak pracuje snadněji, zdokonaluje se trávení. Díky klystýru se může zlepšit hydratace pleti a zjemnit pokožka, zlepšit kvalita a lesk vlasů, zintenzivnit přívaly energie a radosti ze života. Provádění klystýru je jednoduché a bezpečné, pokud dodržíme základní pravidla.

Intimní sprchy

Masturbace

je velmi důležitá pro muže i ženy. S její pomocí si zvyšujeme naše libido. Prohlubujeme si také znalosti o našem těle a zjišťujeme, co se nám líbí. To nám pomáhá v partnerských vztazích. Jsme schopní říci si o stimulaci toho správného místa. Mimo jiné se masturbací dokonale uvolníme a zbavíme stresu.

Masturbátory pro muže

Vibrátory pro ženy

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost