Love Day: Den nejen pro zamilované

Máj je tradičně časem lásky. A protože lásky není nikdy dost, zveme vás na oslavu nejzamilovanějšího dne v roce a tradiční oslavu lásky a krásy DERMACOL LOVE DAY! Budeme tam s Vámi!

Kdy? V den přímo stvořený pro lásku: 1. května 2024
Kde? V pražské Grébovce během 6. ročníku DERMACOL LOVE DAY

Erotic City tam bude!

Stánek Erotic City bude plný zajímavých erotických hraček pro ženy, muže i páry. Těšit se můžete na odborné poradenství i možnost osobně se seznámit s erotickými pomůckami. Radost vám udělají i dárečky a slevové kupony. Přijďte si do stánku Erotic City otevřeně popovídat o tom, co vás vždy zajímalo a styděli jste se zeptat. Stánek bude prodejní, takže si budete moct erotické hračky na místě koupit.

Proč erotické pomůcky?

Rozšiřovat si milostné obzory znamená pustit se na dosud neprobádaná území. Právě erotické pomůcky často objeví, co se nám skutečně líbí, a naučí nás, jak si užívat rozkoš ještě více. Obohatí naše partnerské i single hrátky a posunou nás do výšin, o nichž jsme se ani neodvážili snít.

My v Erotic City víme, že

o lásku a vztahy je třeba pečovat a hýčkat si je. Hravost a fantazie podpořené erotickými pomůckami jsou dokonalými spojenci pro lepší náladu i tělesné zdraví. Mít rád znamená dělat radost. Mít se rád znamená dělat si radost. A s Erotic City máte radost na dosah.

 

Uvidíme se na Dermacol Love Day. Těšíme se na vás!

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost