Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Tipy na dárky pro muže

Muži jsou hraví a jsou pro každou legraci i v ložnici. Obvykle je to muž, kdo přijde s tím, že by zkusil okořenit manželský sex nějakou erotickou hračkou. Většinou při tom myslí na hračku pro ženu.

 

Čím ale můžete překvapit vy partnera? Jak je známo, tak pánové dokáží být na svoji mužskou chloubu pěkně citliví, je tedy potřeba doma zjistit, co by prošlo, co už ne a podle toho výběr zvážit.

 

My pro vás máme několik tipů na dárky, jak pro konzervativní muže, tak pro ty otevřené čemukoliv. Kompletní nabídku najdete v sekci Pro muže

Masážní prostředek

Masáži se nebrání obvykle nikdo, jde o příjemnou záležitost, kterou si každý rád užije. Pokud masáž zad proměníte v erotickou masáž, váš partner bude úplně paf. Na penis můžete použít silikonový masážní gel 2v1, který se dá použít i k usnadnění pohlavního styku. Nebude vám tedy nic bránit v tom, abyste z masáže přešli rovnou k milování.

Náš tip: Masážní oleje a svíčky

Vibrační kroužek

Vibrační kroužek je naprosto úžasná erotická hračka, se kterou spousta párů začíná. Vibrace jsou vzrušující pro oba dva partnery, takže si každý přijde na své. Pevnější kroužky navíc posílí erekci. Vibrační kroužek neurazí a může skvěle nastartovat experimentování v ložnici.

Náš tip: Aquila, Longer, Honor, Pleione

Kompletní nabídka kroužků

Vakuová pumpa

Erekce už není jako dřív a je vám to líto? Máme pro vás řešení a je snadné. Vakuová pumpa je v tomto směru nejspolehlivější pomůckou. Funguje na zákonech fyziky a funguje skvěle. Stačí vložit penis do válce a vytvořit vakuum. Při odsátí vzduchu se nahrne krev do penisu, aktivují se topořivá tělíska a erekce je na světě. Pokud si muž nasadí erekční kroužek, krev se v penise udrží déle a erekce bude stabilnější a delší.

Náš tip: Athena, Charisma, Camelopardalis, Simoneta

Kompletní nabídka vakuových pump

Masturbátor

To, co je pro ženy vibrátor, je pro muže pánský masturbátor. Nebudeme předstírat, že muži nemasturbují, masturbují většinou hodně a rádi. Proč tedy partnerovi nedopřát i při chvílích o samotě luxusní zážitek? Dnešní umělé vagíny jsou z napodobeniny kůže a zážitek s nimi je velmi reálný. Tuto erotickou hračku můžete samozřejmě použít i společně, nic vám v tom nebrání.

Náš tip: Christee, Aletha, Jennifer, Gama Leonis

Kompletní nabídka masturbátorů

Anální pomůcka

Ačkoliv by většina mužů nikdy nepřiznala, že mají rádi anální stimulaci, je to i pro ně velmi vzrušující praktika. Navíc jde o zdraví prospěšnou praktiku. Věděli jste, že je masáž prostaty dobrá prevence nejen proti rakovině prostaty či zbytnění prostaty, ale pomáhá i proti inkontinenci, impotenci a padání vlasů nebo nadměrnému ochlupení, upravuje totiž celkově hormony v těle.

Náš tip: Amba, Alcander, Ursala, Rhesus 

Kompletní nabídka análních pomůcek

Dárkový poukaz

A pokud absolutně nevíte, co vybrat, ale chcete jít do erotického dárku, vždycky můžete koupit dárkový poukaz a erotickou hračku potom vybrat společně. A pokud ani s dárkovým poukazem neuspějete, vždycky si za něj můžete vybrat něco pro sebe. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od zakoupení.

Náš tip: poukaz 500, poukaz 1000

Novinky

Jste našimi stálými zákazníky a hledáte novinky v sortimentu? Navštivte naši sekci Novinky, kde získáte okamžitě přehled o tom nejžhavějším zboží. 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost