Tenga
Kat. číslo 093701

Masturbátor - Egg Wind

(0 recenzí)
299 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Tenga Egg Wind vajíčko je zajímavý a zároveň velmi diskrétní masturbátor pro muže, který je připravený dopřát vám chvilku potěšení o samotě doma nebo na cestách. Pokud nechcete masturbátor skladovat doma, ale chcete si jen užít, je to ten pravý. Je na jednorázové použití. Uvnitř má spoustu stimulačních výstupků pro větší rozkoš.

Tvar & Funkce
Masturbátor Tenga Egg má tvar menšího vajíčka. Vajíčko je velmi roztažitelné a celkově pružné. Uvnitř má stimulační výstupky, které budou příjemně dráždit. Vajíčko je navrženo pouze pro jednorázové použití. Po použití by mělo být zlikvidováno, bez ohledu na to, jestli jej použijete s kondomem nebo bez. Toto vajíčko je určené například pro pracovní cesty nebo pro jiné krátkodobé odloučení od partnerky nebo partnera. Masturbátor je nevibrační, nabízí čistý požitek bez rušivých elementů.

Materiál & Voděodolnost
Tenga Egg je vyrobeno ze super elastického materiálu, který může zcela pojmout 500 ml plastovou láhev. Materiál je TPE a je velmi příjemný při použití. Neobsahuje ftaláty, BPA, ani latex. Masturbátor je 100 % vodotěsný (IPX7) a můžete jej použít ve sprše, ve vaně i v bazénu.

Parametry
Materiál: TPE, PP / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano (IPX7). Délka se natáhne až na cca 19 cm. Průměr: flexibilní. Roztáhne se přibližně až na 5,5 cm. Součástí balení je lubrikant. Složení: WATER, GLYCERIN, POLYACRYLATE NA, HYDROXYETHYL CELLULOSE, METHYLPARABEN. Barva: transparentní. Hmotnost bez obalu: 30 g. Hmotnost s obalem: 53 g. Rozměry obalu: 4,9 × 4,9 × 6,1 cm.

Parametry produktu

Délka flexibilní
Průměr flexibilní
Materiál TPE 
Voděvzdornost IPX7 
Značka Tenga

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost