Pokud se na zakoupeném zboží v záruční lhůtě objeví vada, je možné jej reklamovat. Vada nesmí být způsobená běžným opotřebením, nesprávným použitím, nebo mechanickým poškozením, které jste zavinili sami. Reklamace se řídí platnými zákony a její zákonitosti jsou blíže popsány ve Všeobecných obchodních podmínkách (VOP). Zde se dozvíte, jak nejlépe při reklamaci postupovat, pro její co nejrychlejší vyřízení.

Reklamace zboží zakoupeného na prodejně

Nejrychlejší způsob je dorazit s vadným produktem a dokladem o koupi do prodejny, ve které jste zboží zakoupili (navštívit však můžete jakoukoliv naši prodejnu - seznam prodejen). Pokud to jen trochu půjde vyřídíme vaši reklamaci obratem. Ve složitějších případech přijmeme zboží na posouzení a nejpozději do 30-ti dnů reklamaci vyřídíme. 

Reklamace zboží zakoupeného přes eshop či telefonicky

Nejrychlejší způsob je poslat zboží rovnou na naše reklamační oddělení na adresu (Cityrealex a.s, Modletice 88, 251 01 Modletice). Pro usnadnění prosíme vyplňte formulář reklamací (otevřete zde). Jakmile formulář vyplníte a odešlete, dorazí vám email, který vytištěný přiložte k zásilce. Pokud nechcete formulář vyplňovat, je nutné připojit alespoň průvodní dopis, kde uvedete závadu a požadovaný způsob vyřízení reklamace.

Vrácení zboží ve 14-ti dnech

Týká se pouze zboží zakoupeného na eshopu. Prosíme vyplňte formulář pro vratky (otevřete zde). Nejrychlejší způsob je poslat zboží rovnou na naše reklamační oddělení na adresu: Cityrealex a.s, Modletice 88, 251 01 Modletice. Pozn. Erotické zboží je považováno za zboží tzv. zvláštního (intimního) charakteru a jejich vrácení či výměna nemusí být z hygienických důvodů možná, a to hlavně v případě, že není možné identifikovat, zda nebyla pomůcka použita přímo na intimních partiích. 

Formuláře k vyplnění

Reklamaci, ať už je zboží zakoupeno přes eshop či na prodejně, je vždy možné vyřídit oběma výše popsanými způsoby a v tomto návodu popisujeme pouze nejednoduší cestu vyřízení. Jakoukoliv reklamaci tedy můžete zadat na některé z našich prodejen (seznam prodejen), nebo poslat na adresu uvedenou v kontaktech (zde). Pokud k nám reklamované zboží chcete poslat prosíme o vyplnění příslušného formuláře – vše pak půjde mnohem rychleji.

 

Formulář pro reklamaci zboží

Formulář pro vrácení zboží ve 14-ti dnech

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost