Těšíme se na Vás v nové prodejně!

Vážení zákazníci,

od 05.09.2022 se na Vás těšíme v nové prodejně v obchodním centru Varyáda Karlovy Vary. Najdete nás poblíž prodejny Albert, naproti Pepca hned vedle prodejny s pánskou módou Koutný Prostějov. 

 

Otevírací doba je denně 09:00 – 20:00

 

Slavnostní otevření proběhne v pátek 09.09.2022 odpoledne. Těšit se můžete na skleničku sektu, slevové kupony a v případě zájmu na komentovanou prohlídku erotických hraček.

 

Věříme, že si uděláte čas a podíváte se do naší nové moderní prodejny. Najdete zde širokou škálu erotického sortimentu pro ženy, muže a páry, erotické prádlo, kosmetiku, afrodiziaka, žerty a můžete využít zajímavých prodejních akcí a slev.

 

Prodejna funguje také jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí rezervovaného zboží na e-shopu.

 

Samozřejmostí je proškolená obsluha, která Vám doporučí ty nejvhodnější produkty právě pro Vás a zodpoví případné dotazy s ohledem na ostych.

Jak se k nám dostanete?

Veřejná doprava: Linka č.2, linka č. 16 - Zastávka OC Varyáda

Autem: Do navigace zadejte adresu obchodního centra: Kpt. Jaroše 375/31, Dvory, 360 06 Karlovy Vary

Velká plocha parkoviště nabízí návštěvníkům 1 200 parkovacích stání pro osobní automobily, která jsou jim k dispozici pro pohodlné nákupy každý den v týdnu od pondělí do neděle zdarma.

Pro cyklisty: Pro pohodlí zákazníků je hned u výjezdu z cyklostezky nainstalován Bikebox, červená úschovna, kterou můžete použít k uložení svých kol.

 

Obchodní centrum Varyáda je největším nákupním centrem nejen v Karlových Varech, ale i v celém Karlovarském kraji. Pokud hledáte ideální místo, kde si můžete užít nakupování, relaxovat, dobře se najíst, bavit se a strávit čas s rodinou? Toto obchodní centrum Vám nabízí vše, co s příjemným nakupováním souvisí.  

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost