Těšíme se na Vás v nové prodejně v Praze!

Vážení zákazníci,

otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v nákupním centru EDEN Praha. Najdete nás v 1. patře u vchodu na lávku, naproti parfumerie Fann.

 

Prvních 50 zákazníků dostane slevu 14 % na nákup, proto neváhejte a navštivte nás co nejdřív. Sleva neplatí na zboží, které končí "9". Dlouhodobější akcí je dárek k nákupu nad 3 000 Kč. Akce platí do odvolání nebo do rozdání dárků.

Slavnostní otevření proběhne v pátek 24.11.2023 odpoledne. Těšit se můžete na skleničku sektu, výhodné nákupy a v případě zájmu na komentovanou prohlídku erotických hraček.

 

Otevírací doba je denně 09:00 – 21:00

 

Věříme, že si uděláte čas a podíváte se do naší nové moderní prodejny. Najdete zde širokou škálu erotického sortimentu pro ženy, muže a páry, erotické prádlo, kosmetiku, afrodiziaka, žerty a můžete využít zajímavých prodejních akcí a slev.

 

Prodejna funguje také jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí rezervovaného zboží na e-shopu.

 

Samozřejmostí je proškolená obsluha, která Vám doporučí ty nejvhodnější produkty právě pro Vás a zodpoví případné dotazy s ohledem na ostych.

Jak se k nám dostanete?

Veřejná doprava: BUS zastávka Slávia: linka č. 135, 136, 213, 150, zastávka Kavkazská: linka č. 101, 124, 139
TRAM: zastávka Slávia: linka č. 6, 7, 22, 24
VLAK: Železniční zastávka PRAHA-EDEN: linky S9 nebo R49

 

Autem: Do navigace zadejte adresu obchodního centra: U Slavie 1527, 100 00 Praha 10

 

Parkování:Dvoupatrové podzemní parkoviště s kapacitou 963 míst s vyhrazenými místy pro invalidy a rodiny s dětmi. Návštěvníci centra mají 2 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 60 Kč. Členové klubu Form Factory Fitness Center Eden mají parkování prodloužené stejně jako zákazníci Automyčky Collection dle vybrané služby.

 

Nákupní centrum Eden bylo postaveno v roce 2005 a na rozloze 30 800 m2 nabízí více než 100 obchodů, kde zákazníci najdou vše – od potravin, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu až po občerstvení a nepostradatelné služby, jako je třeba výroba klíčů či pobočka České pošty. Na ploše 5.000 m2 se nachází hypermarket Tesco.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost