Těšíme se na Vás v nové prodejně v Praze!

Vážení zákazníci,

otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v obchodním centru Arkády Pankrác Praha. Najdete nás v 1. patře poblíž prodejen Knihy Dobrovský, Datart a Eta hned u eskalátoru.

 

Prvních 50 zákazníků dostane slevu 16 % na nákup, proto neváhejte a navštivte nás co nejdřív. Sleva neplatí na zboží, které končí "9". Dlouhodobější akcí je dárek k nákupu nad 1 000 Kč. Akce platí do odvolání nebo do rozdání dárků.

 

Slavnostní otevření proběhne v pátek 01.09.2023 odpoledne. Těšit se můžete na skleničku sektu, výhodné nákupy a v případě zájmu na komentovanou prohlídku erotických hraček.

 

Otevírací doba je denně 09:00 – 21:00

 

Věříme, že si uděláte čas a podíváte se do naší nové moderní prodejny. Najdete zde širokou škálu erotického sortimentu pro ženy, muže a páry, erotické prádlo, kosmetiku, afrodiziaka, žerty a můžete využít zajímavých prodejních akcí a slev.

 

Prodejna funguje také jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí rezervovaného zboží na e-shopu.

 

Samozřejmostí je proškolená obsluha, která Vám doporučí ty nejvhodnější produkty právě pro Vás a zodpoví případné dotazy s ohledem na ostych.

Jak se k nám dostanete?

Veřejná doprava: linka metra C a  linky autobusu 134, 188, 193 - zastávka Pankrác

 

Autem: Do navigace zadejte adresu obchodního centra: Na Pankráci 1727/86, 14000 Praha 4 – Nusle

 

Parkování: Návštěvníci centra mají možnost využít našeho nadzemního parkoviště, do kterého je možno pohodlně zajet z ulice Hvězdova. Tři parkovací patra nabízí návštěvníkům centra 1100 parkovacích míst, která jsou jim k dispozici každý den v týdnu, tzn. pondělí - neděle, od 7:00 - 22:30 hodin. Mimo tuto dobu je vjezd i výjezd na parkoviště centra uzavřen mřížovou roletou. Vjezd na parkoviště je omezen max. výškou vozu do 1,9 m.

 

První dvě hodiny parkování jsou ZDARMA, každá další započatá hodina je zpoplatněna sazbou 50,-/hod. Parkování mimo otevírací dobu centra, přes noc, je zakázáno.

 

Elektromobilita: Při parkování lze využít i možnosti dobíjení elektromobilů. Dva stojany pro dobíjení elektromobilů jsou označeny zelenou barvou a jsou umístěny po vjezdu na parkoviště OC Arkády (2. patro), vpravo za vjezdovými závorami.

 

Arkády Pankrác se s prodejní plochou o rozloze téměř 40.000 m2 řadí k největším nákupním centrům v Praze. Návštěvníci zde naleznou především obchody s módním oblečením a doplňky oblíbených světových značek. Dále zde návštěvníci naleznou velký výběr spotřebního zboží a služeb, kvalitní zónu rychlého občerstvení a mnoho příjemných kaváren a restaurací.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost