Kytička, dobroty a co dál?

Ženy. Naše partnerky, manželky, přítelkyně, kamarádky… Potěšte je 8. března v den jejich svátku nejen přáním a kytičkou, které vyvolají úsměv, ale i dárečkem, který rozzáří jejich oči.

 

Přemýšlíte, čím vším udělat radost? Rádi vám poskytneme pár tipů na dárky od zcela neutrálních a nevinných, až po ty nejžhavější. Na vás pak je, abyste vybrali ten pravý pro tu pravou.

 

Všechny ženy si zaslouží být rozmazlovány. Masážní svíčka promění masáž v luxusní zážitek. Příjemná vůně bude hýčkat smysly a kombinace přírodních olejů, esenciálních silic a včelího vosku zanechají pokožku sametově hebkou. Olej je příjemně teplý a přenese ženu do oázy pohody a erotiky.  A nejenom masážní svíčkou, ale i voňavým masážním olejem můžete ženu jemně hýčkat. V kombinaci s doteky citlivých a milujících rukou se tyto chvíle přelijí a přetaví v nezapomenutelné zážitky. A když už jsme u masáží: masážní strojky lze použít kdekoli po těle. Příjemně rozvibrují a potěší každé místečko, na němž se ocitnou. Jak moc návodný bude jejich tvar, už záleží jen na vašem vztahu k obdarované a vaší odvaze. Je libo diskrétní srdíčko, nebo dáte přednost některé ženami milovaných masážních hlavic?

 

Aby masážní pomůcky přinášely tu největší možnou rozkoš, nezapomeňte k nim přibalit lubrikační gel a pro jejich následné ošetření i dezinfekci na erotické pomůcky. Váš dárek pak bude naprosto vymazlený. To zní jako začátek slibného večera, co myslíte?

 

Nejste si jisti výběrem? Pořiďte dárkové poukázky do Erotic City nebo přijďte MDŽ oslavit na některou z kamenných prodejen, kde si můžete nechat poradit a vybrat přímo na místě.

 

Zapište si do diáře: 8. březen – MDŽ!

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost