Man Dreams
Kat. číslo 094710

Návlek na penis - Alamo

(0 recenzí)
895 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Stimulační návlek na penis je skvělé řešení pro každého muže, který hledá jednoduchý, a přitom bezpečný způsob, jak zvýšit vzrušení své partnerky. Žádné komplikované mechanismy, žádné složité použití, pouze jednoduchý návlek, který vám poskytne neuvěřitelné výsledky.

Tvar & Funkce
Výrazný mřížkovaný design, který se přizpůsobí vašemu tělu, je tvarem inspirován přirozeným vzhledem penisu, což zaručuje pohodlné nošení a přirozený pocit. Navíc je vybavený výstupky pro intenzivnější stimulaci, tento návlek poskytne vaší partnerce nezapomenutelný zážitek. Očka v dolní části můžete provléct varlata, tím zajistíte, že bude návlek držet pevně na svém místě a varlata se stanou citlivější. Špička není plná, návlek není prodlužovací.

Materiál & Voděodolnost
Návlek je ze silikonu v té nejvyšší kvalitě. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Materiál neobsahuje ftaláty, ani latex, takže je zdravotně nezávadný pro lidskou pokožku. Návlek je 100 % vodotěsný, proto si můžete užít vzrušující hrátky i ve sprše, vaně, bazénu nebo ve vířivce. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci určenou na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: stimulační návlek na penis. Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Celková délka včetně očka pro varlata: 18 cm. Délka návleku pro penis: 14 cm. Průměr: 3 cm - flexibilní. Barva: šedá. Hmotnost bez obalu: 38 g. Hmotnost s obalem: 72 g. Rozměry obalu: 8x19x6 cm.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 18 cm
Průměr flexibilní
Materiál silikon 
Voděvzdornost IPX7 
Funkce prodlužující
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost