Man Dreams
Kat. číslo 092325

Masturbátor - Diva

(0 recenzí)
4 495 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Masturbace je příjemná a působí skvěle na naši psychickou pohodu. Může být ale mnohem pestřejší, než když se muž uspokojí rukou. Moderní masturbátor Diva vás o tom přesvědčí, nabízí hned několik způsobů stimulace. Stačí použít dostatečné množství lubrikačního gelu a můžete si vychutnat svoje soukromé chvilky ve velkém stylu.

Tvar & Funkce
Masturbátor Diva je schovaný v praktickém pouzdře. Používá se i s pouzdrem, ale je možné jej i vytáhnout a použít bez něj. Návlek je nutné vytahovat opatrně, je v něm vloženo vibrační vajíčko, které je třeba vyjmout. Moderní masturbátor nabízí hned několik způsobů stimulace. Můžete si užít 4 programy sání nebo si sání nastavit extra ručně, 10 vibračních programů nebo použít masturbátor klasickým způsobem s pomocí ruky a pohybů sem a tam. Výstupky uvnitř budou příjemně masírovat.

Ovládání & Napájení
Ovládání pomůcky je jednoduché. Pro zapnutí nebo vypnutí použijte tlačítko se symbolem zap / vyp. Stiskněte jej a podržte po dobu asi 3 s. Po zapnutí se rozsvítí LED dioda, tzn. že je masturbátor v pohotovostním režimu. Krátkým stiskem tlačítka se symbolem proudění vzduchu zapnete program sání. Dalšími krátkými stisky přepínáte 4 různé programy sání. Funkci vypnete stisknutím a podržením tlačítka po dobu 3 s. Krátkým stiskem tlačítka se symbolem vlnovky zapnete vibrace. Celkem si můžete užít 10 vibračních programů. Funkci vypnete stisknutím a podržením tlačítka po dobu 3 s. a Posledním tlačítkem se symbolem ruky si snadno nastavíte ručně sání. Tlačítko stisknete a budete držet tak dlouho, jak vám to bude příjemné. Puštěním tlačítka se sání uvolní. Spolu s ručním sáním se automaticky zapínají vibrace. Funkce lze různě kombinovat.

Materiál & Voděodolnost
Materiál je TPE, je hebký a velmi příjemný. Při použití dostatečného množství lubrikantu bude Diva krásně vlhká a připravená na váš penis. Pouzdro je z ABS plastu. Materiály neobsahují ftaláty, BPA, ani latex. Masturbátor není vodotěsný, ani voděodolný, neponořujte jej do vody. Do vody může přijít pouze vložka uvnitř po vyjmutí vibračního vajíčka. Pouzdro vždy utřete pouze lehce navlhčeným hadříkem a očistěte.

Parametry
Funkce: 4 programy sání + ruční nastavení sání, 10 vibračních. Baterie: dobíjecí Li-on (magnetický USB dobíjecí kabel je součástí balení). Materiál: TPE, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ne. Celková délka: 23 cm. Šířka: 8,5 cm. Vkládací délka: 11 cm. Průměr: 2,5 cm - flexibilní. Barva: černá / bílá. Hmotnost bez obalu: 555 g. Hmotnost s obalem: 1238 g. Rozměry obalu: 14x39x13 cm.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 23 cm
Průměr flexibilní
Materiál TPE 
Vibrace ano-desetistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost ne
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost