Man Dreams
Kat. číslo 094488

Masturbátor - Annie

(0 recenzí)
595 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Úžasný masturbátor v kapesním provedení poskytne muži skvělý erotický zážitek a plné uspokojení. Tato drobná vagína se snadno schová v šuplíku doma nebo v práci. V každém případě bude vždy připravena uspokojit vás kdykoliv si to budete přát. Ideální je i na cestování, v kufru nezabere moc místa.

Tvar & Funkce
Malý masturbátor má vroubky uvnitř i zvenku. Vroubky uvnitř budou stimulovat penis a dopřejí muži nový pocit potěšení. Masturbátor je velmi flexibilní, aby vyhovoval všem velikostem penisu. Je navržen tak, aby přesně padl do ruky a pohodlně se používal. Jeho ergonomický tvar umožňuje neuvěřitelně snadnou manipulaci a vždy vám poskytne dokonalý úchop.

Materiál & Voděolnost
Masturbátor je celý vyrobený z velmi pružného a příjemného materiálu. Materiál má vynikající povrchovou úpravu, připomíná lidskou pokožku. Masturbátor se snadno čistí a suší. Je 100 % vodotěsný, dá se použít ve sprše, ve vaně, ale i v bazénu. Tip: Pro dlouhodobé zachování všech vlastností materiálu TPR „imitace lidské kůže“ používejte pravidelně k ošetření „Protecting Powder“ (obj. č. 071748). Pro příjemné použití naneste dovnitř masturbátoru nebo na penis lubrikační gel.

Parametry
Materiál: TPE / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano (IPX7). Celková délka: 9 cm - flexibilní. Průměr: vstup: 0,7 cm, uvnitř: 2 cm - flexibilní. Barva: tělová. Hmotnost bez obalu: 122 g. Hmotnost s obalem: 145 g. Rozměry obalu: 6x12x6 cm.

Parametry produktu

Barva tělová
Délka 9 cm
Průměr flexibilní
Materiál TPE 
Voděvzdornost IPX7 
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost