Man Dreams
Kat. číslo 093427

Anální kolík - Lolek

(1 recenze)
695 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Baculatý anální kolík s úzkou patkou vám dopřeje vzrušení při milování i při dlouhodobějším nošení. Je připravený potěšit všechna pohlaví, pokud si troufnete na jeho průměr. Kolík je hladký z příjemného silikonu a s dostatečným množstvím lubrikantu se bude dobře zavádět. S tímto kolíkem si užijete příjemné vzrušující zážitky.

Tvar & Funkce
Anální kolík má úzkou špičku, ale rychle se rozšiřuje. Není dlouhý, ale je baculatý. Bezpečnostní patka je úzká, kolík proto můžete použít i k dlouhodobému nošení. Dá se použít o samotě nebo v páru při milování. Anální stimulace je jedna z nejvíce vzrušujících praktik, vždy by měla být bezbolestná. Pro komfortní zavádění použijte anální kolík spolu s lubrikačním gelem, pro důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky.

Materiál & voděodolnost
Anální kolík je vyrobený ze silikonu v té nejvyšší kvalitě. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Použitý materiál neobsahuje ftaláty, ani latex, takže je zdravotně nezávadný pro lidskou pokožku. Kolík je 100 % vodotěsný, proto si můžete užít vzrušující hrátky i ve sprše, vaně nebo bazénu.

Parametry
Funkce: anální stimulace. Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Celková délka: 8 cm. Vkládací délka: 7 cm. Průměr 1,5-4,2 cm. Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 70 g. Hmotnost s obalem: 94 g. Rozměry obalu: 6x12x6 cm.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 8 cm
Průměr min. 1.5 cm
Průměr max. 4.2 cm
Materiál silikon 
Voděvzdornost IPX7 
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Jan

    Tento anální kolík už je o něco větší a rychle se roztahuje do maximální šířky pro snadné zavádění je potřeba dostatek Lubrikačního gelu. Po zavedení je opravdu znát jeho velikost je tak naprosto ideální jak… Přečíst více

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost