Loovara
Kat. číslo 093989

Dámské kondomy - Female Condoms

(0 recenzí)
199 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Kondom pro ženy Loovara vám konečně umožňuje hrát aktivní roli v prevenci infekčních onemocnění. Je to jediná antikoncepce pro ženy, která zároveň nabízí ochranu před pohlavně přenosnými chorobami. Vzhledem k tomu, že se jedná o lékařský produkt, je naprosto bezpečný. Také se snadno používá. Krajkové pásky zabraňují úplnému proniknutí kondomu do pochvy.

VÝHODY: Je velmi bezpečný; pásky zabraňují úplnému vniknutí kondomu do pochvy. Tenký a příjemný na dotek. Jakmile si ženský kondom nasadíte, vy ani váš partner jej nebudete téměř cítit. Může být použit i během menstruace.

DŮLEŽITÉ: Pamatujte, že vzduchová bublina AirBubble jde směrem dovnitř. Ačkoli žádná antikoncepce nemůže zaručit 100 % účinnost, jsou ženské kondomy, pokud jsou správně používány, vysoce účinné v ochraně před nechtěným těhotenstvím bez vedlejších účinků spojených s některými jinými antikoncepčními prostředky. Mohou také pomoci snížit riziko šíření mnoha sexuálně přenosných nemocí. Ženský kondom je navržen tak, aby během pohlavního styku zůstal ve vagíně. Pokyny k použití kondomu najdete uvnitř balení. Nepoužívejte současně s jinými kondomy. Pokud je obal poškozen, kondom zlikvidujte.Skladujte na chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční světlo. Ženské kondomy jsou pouze pro jedno použití.

DÁMSKÉ KONDOMY LOOVARA JSOU VYROBENÉ ZE SYNTETICKÉHO RESINU AT-10 (SYNTETICKÉ PRYSKYŘICE) A JSOU: Extra odolné. Tenčí než latex. Hypoalergenní. Bez zápachu. Transparentní. Extra měkké. Kompatibilní s lubrikantem.

Parametry
Materiál: syntetický resin AT-10 (syntetické pryskyřice). Dámský kondom je vybavený vnitřní retenční funkcí (vzduchová bublina), širokým vnějším kroužkem a krajkovými pásky. Počet kusů v balení: 3 ks. Barva: transparentní / BÍLÁ. Hmotnost s obalem: 36 g. Rozměr obalu: 7x12,3x3,2 cm.

Parametry produktu

Materiál syntetická pryskyřice
Počet kusů 3 ks
Druh kondomu ženský
Značka Loovara

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost