Zapojte se do soutěže

Sex k našemu životu neodmyslitelně patří a je dobře, když si jej dopřáváme plnými doušky. Naši zákazníci vědí, že i erotické hračky k sexu patří a přináší spoustu zábavy, vzrušení a dávají vztahu novou šťávu.

 

O několik úžasných erotických hraček si dáme letní soutěž. Jeden ze soutěžících vyhraje vibrátor We-Vibe Jive v hodnotě 2 999 Kč, další mohou vyhrát jednu ze tří análních hraček a deset dalších soutěžících se může těšit na slevové kupony se slevou 20 % na další nákup. A jak se můžete do soutěže zapojit?

 

1. Udělejte na našem e-shopu rezervaci na prodejně nebo objednávku s doručením domů na jakékoliv zboží a do poznámky napište „soutěžím“.

 

2. Doručené objednávky a vyzvednuté rezervace s poznámkou budou do soutěže zařazeny automaticky.

 

3. Budeme rádi, když lajknete nebo budete sdílet tuto soutěž na facebooku

 

4. Soutěžit můžete do 31.07.2020

 

Na začátku srpna 2020 náhodně vylosujeme výherce. Vylosovaní výherci budou kontaktováni emailem. Vzhledem k ochraně osobních údajů zde budou uveřejněna pouze křestní jména výherců. Ceny budou předány dle dohody s výherci. Cenu nelze vyměnit za hotovost, ani jiné zboží. Pořadatel si v odůvodnitelných případech vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit. 

 

Vibrátor - We-Vibe Jive

We-Vibe Jive je skvělý vibrátor pro ženy, který vám dopřeje trochu vzrušení v každodenní rutině. S We-Vibe Jive si užijete diskrétní potěšení doma i ve společnosti. Vibrátor můžete mít zavedený kdykoliv a kdekoliv, aniž by to někdo tušil. We-Vibe Jive vás bude dráždit vaginálně i na klitorisu. Rozkoš budete mít pevně v rukou díky ovládání pomocí chytrého telefonu. Bezplatná aplikace We-Connect umožňuje vám nebo vašemu partnerovi ovládat Jive ve stejné místnosti nebo na velké vzdálenosti. Můžete si vybrat z 10 vibračních režimů nebo si můžete vytvořit vlastní vibrace. We-Vibe Jive je vyrobený z hedvábně hladkého silikonu. Je navržený tak, aby se pohodlně zaváděl a pohodlně nosil. Pohodlný tvar, hedvábný silikon, 100 % vodotěsný. Dobíjecí – ekologický. Součástí balení je dobíjecí kabel USB, látkové pouzdro pro uskladnění, vzorek lubrikantu, návod k použití. Baterie: dobíjecí lithiová polymerní baterie USB. Doba nabíjení: 90 min. Doba provozu: 120 min. Materiál: silikon. Rozměry: 92x64x36 mm.

 

Věříme, že vám letní soutěž udělá radost a zapojíte se. Dále se můžete těšit na zajímavé články, aktuálně si můžete přečíst článek Erotika na léto nebo na zboží v akci. Sledujte náš web, především aktuality a novinky, pak také Facebook a Instagram, budeme vás dále inspirovat. 

 

Všichni výherci soutěže byli kontaktováni, z důvodu diskrétnosti uvádíme pouze křestní jména: 

 

Hlavní výhru získává: Šárka 

2. místo: Pavel

3. místo: Barbora

4. místo: Lucia

Slevu 20 % na nákup na eshopu získávají: Sofia, Linda, Lucie, Michaela, Tomáš, Zdeněk, Václav, Simona, Jana, Lukáš

 

Děkujeme. Vaše Erotic City

ZDRAVÍ - VZTAHY - RADOST

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost