Lady Dreams
Kat. číslo 093439

Vibrátor - Dylan

(0 recenzí)
2 995 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Realistický vibrátor potěší zejména ženy, které mají rády klasiku. Tento moderní vibrátor ale nabízí víc. Jde o designový kousek, který je tichý a snadno se ovládá. Vibrátor je v černé barvě a může na někoho působit exoticky. Vibrátor je ohebný a nabízí zajímavé vibrační programy. Víte, že v prodejnách Erotic City vám obsluha ukáže jednotlivé typy vibrátorů a vy si v ruce můžete vyzkoušet materiál i vibrace?

Tvar & Funkce
Vibrátor má až po ovládací část tvar penisu bez varlat. Zaváděcí a ovládací část odděluje stříbrný pruh. Vibrátor je velmi tichý a nabízí 7 vibračních programů.

Ovládání & Napájení
Ovládání je jednoduché s pomocí dvou tlačítek. Pro zapnutí nebo vypnutí použijte tlačítko se symbolem zap / vyp. Stiskněte jej krátce a vibrátor začne vibrovat. Druhým tlačítkem se symbolem vlnovky přepínáte krátkými stisky vibrační programy. Vibrátor je dobíjecí. Dobíjecí USB kabel se k vibrátoru připojuje v dolní části, stačí odkrýt silikonovou chlopeň, na které jsou písmena DC.

Materiál & Voděodolnost
Vibrátor je silikonový, pouze stříbrná část je z ABS plastu. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Použité materiály neobsahují ftaláty, ani latex, takže jsou zdravotně nezávadné pro lidskou pokožku. Vibrátor není voděodolný, neponořujte jej do vody. Chraňte před vodou místo pro nabíjecí konektor. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci určenou na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 7 vibračních programů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ne. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Celková délka: 23,5 cm. Zaváděcí délka: Průměr: 3, 7 - 4,2 cm. Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 175 g. Hmotnost s obalem: 478 g. Rozměry obalu: 12,5x24x7 cm.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 23.5 cm
Průměr min. 3.7 cm
Průměr max. 4.2 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-sedmistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost ne
Povrch žilnatý
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost