Lady Dreams
Kat. číslo 093549

Vibrační kuličky - Paris

(0 recenzí)
3 895 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Specifické vibrační kuličky, které mají mimo klasických vibrací i kmitající kuličku uvnitř, která pomáhá stimulovat pánevní dno a posilovat ho tak. Vibrační kuličky s dálkovým ovládáním budou hravou erotickou hračkou pro páry i zdravotní pomůcky pro ženy, které mají ochablé svaly pánevního dna. Pokud toužíte zažít nový druh stimulace a užít si s partnerem trochu vzrušení ve společnosti, jsou pro vás tyto kuličky na dálkové ovládání to pravé.

Tvar & Funkce
Vibrační kuličky mají první kuličku větší a tvarovanou do špičky, aby se lépe zaváděly. Druhá kulička je menší dokulata. Ve větší kuličce je další kulička, která uvnitř může kmitat, je to jedna s funkcí. Kuličky mají i silné vibrace a potěší zajímavými vibračními programy. Obě funkce se dají zvlášť ovládat dálkovým ovládáním. Přímo na výrobku je také tlačítko na ovládání, ale tím se přepínají pouze vibrační programy. S vibračními kuličkami můžete provádět běžné denní činnosti nebo provozovat sporty. Vibrace jsou velmi příjemné a vzrušující. Nebo si s nimi užijete hravé chvíle s partnerem nebo o samotě.

Ovládání & napájení
Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití zařízení. Použijte dobíjecí USB kabel dodaný v balení. Doba plného nabití je až 120 minut, ale záleží na stavu nabití baterie. Doba provozu je 50 - 70 minut v závislosti na zvoleném vibračním režimu a stavu baterie. Baterie je bezpaměťová, tzn. že se nemusí úplně vybít před samotným nabíjením. Pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko na kuličkách až zavibrují. Krátkými stisky si užívejte 10 vibračních programů. Pro vypnutí tlačítko stiskněte a dlouze podržte. Při ovládání dálkovým ovladačem: Pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko na kuličkách až zavibrují. Potom krátkými stisky tlačítka s vlnovkou přepínáte vibrační programy. Druhým tlačítkem se symbolem vajíčka zapnete funkci kmitání. Krátkými stisky měníte rychlost kmitání, celkem jich je 5. Pro úplné vypnutí tlačítko na kuličkách stiskněte a dlouze podržte. Dálkové ovládání má vyměnitelnou baterii.

Materiál & Voděodolnost
Venušiny kuličky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Kuličky jsou silikonové, pouze stříbrná část je z ABS plastu. Dálkové ovládání je z ABS s povrchovou úpravou a ze silikonu. Vibrační kuličky jsou vodotěsné IPX7, můžete je opláchnout pod vodou nebo ponořit do vody. Dálkové ovládání voděodolné není. Pro snadné zavedení kuliček do pochvy použijte lubrikační gel. Po použití kuličky důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 10 vibračních programů + 5 rychlostí kmitání. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Voděodolnost dálkové ovládání: ne. Celková délka: 22,5 cm. Délka kuliček: 9 cm. Průměr: 3,5 cm. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Baterie dálkové ovládání: 1x CR2032 (je součástí balení). Dosah dálkového ovládání: 10 m. Barva: fialová / stříbrná. Hmotnost bez obalu: 82 g. Hmotnost s obalem: 310 g. Rozměry obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametry produktu

Barva fialová
Průměr max. 3.5 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Hmotnost 82 g
Počet kuliček 2 ks
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Erika 17.3.2023 | 16:15

Dobrý den ! Mohu tyto vibrační kuličky používat i když mám zavedené nitroděložní tělísko?

Vibrační kuličky - Paris
Odpověď
Alena, Erotic City
20.3.2023 | 07:40
Dobrý den,  nitorděložní tělísko obecně… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost